2733
2739
عنوان

دیجی کالا بیش‌ بیاین

140 بازدید | 18 پست

من یه سفارش دادم امروز قراره بیارن ولی یه کاری واسم پیش اومده یکی دوساعتی باید برم بیرون نیم ساعت پیشم پیام اومد که بسته تحویل مامور ارسال شده تا ساعاتی دیگر می‌رسد حالا اگه من برم بیرون همون موقع بسته رو بیارن چی میشه؟ 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

برگشت میخوره به پست خودت باید بری بگیری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیجی هزینه پست داره؟؟

بالای 150رایگانخ زیرش حدود 10تومنه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738
اگه مامور پست باشه یکبار بیشتر نمیاره برگشت میزنن

اگه اینجوریه نمیرم بیرون پس

باهات تماس میگیره

مطمئنی ؟تازگیا خرید داشتی؟ منم مشهدم

بالای 150رایگانخ زیرش حدود 10تومنه

برای من پیش اومده اگه نباشی برگشت میخوره دوباره برات ارسال میشه البته باید از پشتیبانی پیگیری کنی و اینکه میتونی به یکی از همسایه ها بسپاری تحویل بگیره

تهش هیچی نیست باور کن....
2706