2737
2734
سقط بده ممکنه دیگه هیچ وقت باردار نشی من یه سقط عمدی داشتم البته مجبور شدم سقط کنم ولی بچه بعدم نموند جفتش پایین بود 7.5 ماهه سزارین شدم 8روز زنده بود بعدش دوباره باردار شدم ولی تمام 9ماهو تو خونه بودم با هزار بدبختی پسرم به دنیا اومد تا روز آخر همش میترسیدم بلایی سرش بیاد پیر شدیم تا دنیا اومد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم به نظر من اگه میتونی نگهش داری که سقطش نکن اگه کمکی داره مثلا مادر یا مادر شوهرت کمکتن این کا رو نکن گناه داره الان چند وقتشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
اخه یکی از دوستام حامله شد بچش شیرشو پس زد
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2728
2738
پس ببین حتما حکمت خدا بوده من دو سال پیش پری یه هفته عقب افتاد چون تو اون ماه اقدام داشتم اما بدون کاندوم البته دخول انجام نشد و منم بعدش قرص اورژانسی خوردم اما خب پری یک هفته تاخیر داشت رفتم پیش دکتر انقدر بغض کرده بودم نتونستم تحمل کنم زدم زیر گریه که من حتی میترسم برم آزمایش بدم نکنه خدای نکرده مثبت باشه آزامایشم دکتره بهم گفت تو همه کار کردی که بچه نیاد هم نذاشتی دخول انجام بشه هم بعدش قرص خوردی دیگه اگه چیزی باشه مطمئن باش خدا خواسته که باشه بدون اذن خدا برگی از درخت روی زمین نمی افته چه برسه به خلق یه انسان حتما تو آینده ات خدا برات چیزی دیده که اینو برات در نظر گرفته و خدا از همه کس به بنده هاش مهربون تره و عالم آگاه به همه چیز باهام که حرف زد خیلی آروم تر شدم رفتم آز دادم البته منفی بود
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
منم میخواستم بندازمش اما الان نگهش داشتم تازه وارد هفته 9 شدم....پسرمم تازه وو سالش شده...اون هفته تولدش بود...شرایط سختیه هنورم پشیمونم اما گفتم خواست خدا بود نگهش داشتم
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
اینایی که میندازن گاهی زندگیشون بی برکت میشه خودشونم متوجه میشن یا میبینی همش مریضن بعدش یا گره میفته تو کاراشون
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2706