2733
2739
دیرو پریروز بودی؟؟پس من ندیدمت....ببخشیدا انقد راحتم باهات آخه عااااااشق دختر همسادم عکسشم ک گذاشتی ...

نه باو قربونت

اره بودم که😁😁 اتفاقا دیروز نهارم نخورم همش تو سایت بودم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا زمانی که رنگ کردنو و دکلره رو بیخیال نشیم همین آشو همین کاسه اس موهای من خیلی خوب شده بود با شامپو بچه میشستم و روغن رزماری و چای سبز اسپری میکردم تقریبا هر شب عالی شده بود حماقت کردم باز دکلره کردم نابود شدن

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2738
هیچ راهی به اندازه مکمل خوردن موثر نیست.البته که باید علت ریزش رو بررسی کنید.مثلا اختلال هورمونی نبا ...

بنظرم مکمل خوبه اما روشای طبیعی هم خیلی نتیجه میده 

به قول همین شما ویتامین بدن هم خیلی مهمه واقعا  ویتامین بدنت اهنت هم پایین باشه موهات کم میشه 

روی و منیزیم بدنت کم باشه بازم ریزش داری ویتامین E مهمه مثلا 

یه برنامه ویتامین برا خودت بنویس 

من هرشب قرص آهن گذاشتم 

هفته ای دوتا زینک 

ویتامین D2000یه روز درمیون 

ویتامین هفته ای دور روز

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
نه باو قربونت اره بودم که😁😁 اتفاقا دیروز نهارم نخورم همش تو سایت بودم😂

اوووو پ ندیدمت..فداتشم...من خودم معتقدم شبا که میخوابید موهاتونوببافید این باعث میشه ریشه مو قوی میشه خودم اینکارومیکنم

2706