2733
2739

زیاد جوش میزننو پوسشون حساسه.... من ی هفتس هرروز پشت سر هم ماست زردچوبه+آبلیمو تازه روی پوستم میذارم ب مدت نیم یا یک ساعت....ب طرز عجیبی تمام جوشام محو شدن.... گفتم بگم برا اونایی ک مث من دغدغه پوسشونو دارن😍خیلی عالیه

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

زرچوبه اصل از کجا بفهمیم اصله

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

رنگ پوستت هم تغیر کرده یا نه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2740
اقا منم زدم اما جوشام نرفته.بازم پر از جوشم چیز دیگه ای امتحان نکردی که جواب داده باشه؟

قبل خواب گلاب بزن ببین خوب میشه یا نه 

چقد زرد چوبه تو چه اندازه ماست میریزی.  رنگ نمیده به پوستت؟؟؟

عذر میخام بحا ماسک زدم ماست.... فقط ابلیمو و زردچوبه یجور خمیری شکل بشه

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2706