2737
2739

ایه میدونید بگید یا شخص عالمی که راهنمایی کنه یا هرچی لطفا بهم بگید

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

من آخوند و اینا نمی‌شناسم ولی دیدم رویای صادقه ویکی راهنمایی کرد منو 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی بوده؟میشه بگید چه جوری راهنماییتوم کرده

یکی بهم معرفی کرد مجازی اول پرسید قصد و نیتم و اینا چیه بعد راهنماییم کرد چند وقت بعد دیدم 🙄مجازی بود گلم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2731
یکی بهم معرفی کرد مجازی اول پرسید قصد و نیتم و اینا چیه بعد راهنماییم کرد چند وقت بعد دیدم 🙄مجازی ب ...

اوهوم.یعنی پیش گویی کرده درسته

اوهوم.یعنی پیش گویی کرده درسته

نه عزیزم 

اصلا بنده خدا مشاور بود ، کمکم کرد 

نه عزیزم  اصلا بنده خدا مشاور بود ، کمکم کرد

هوم؟مثلا من میخوام ببینم اینده به این چیزی که میخوام میرسم یانه

خودمم یه خواب دیدم ولی نمیدونم تعبیرش چیه.من منظورم ایناست

2738
هوم؟مثلا من میخوام ببینم اینده به این چیزی که میخوام میرسم یانه خودمم یه خواب دیدم ولی نمیدونم تعبی ...

آها خب خواستی میتونم معرفی شون کنم 

بفرمایید.همون مشاورو میخوای معرفی گنی؟

آره عزیزم 

mohi787@

آیدی شونه

ب منم لطفا معرفی کنید

بیا عزیزدلم آیدی شون

mohi787@

یه روز صبح خوابیدم ،بعدم خواب دیدم دختر برادرشوهرم درو باز کرد اومد تو ...اینا خیلی وقته باهامون قهرن ،بیدارشدم برای شوهرم تعریف کردم 

یه ساعت بعدش در باز شد بچه برادرشوهرم اومد تو!!!!خواهرشوهرم رفته بود خونشون ،اینم باهاش اومده بود خونمون 

یا ادمایی رو تو خواب میبینم که تو عمرم ندیدم ،فرداش تو خیابون میبینمشون ،هاج و واج نگاهشون میکنم 

یه شب خواب دیدم بابام مریضه ،بعد زنگ زدم خونمون هر چی خواستم باهاش صحبت کنم گفتن خونه نیست و اینا 

منم دیگه پی گیر نشدم 

بعدش فهمیدم اون موقع بابام بیمارستان بستری بوده ،چون تو شهر دورم بهم نگفته بودن 

خوابام اینجوریه و زیادم میبینم

2706