2737
2739
عنوان

بی بی چکم هاله داره

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا مرسی ، حالا این بنده خدا بچه نمیخواست، ماها ک دربدر بچه شدیم خب چرا کارات برعکسه خدا جون؟

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2731

هاله باید صورتی باشه...بعضیها یه نوار سفید میبینن روی خط t فکر میکنن...هاله هست....هاله یعنی اون خط قرمز یا صورتی بشه...بیرنگ و زرد و اینا ددست نیستش...توی عکس ...چیزی به نام هاله وجود نداره...یکم از نزدیک تر بزار...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2740
هاله باید صورتی باشه...بعضیها یه نوار سفید میبینن روی خط t فکر میکنن...هاله هست....هاله یعنی اون خط ...

چی بگم هالش صورتیه والان .داغون شدم 

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
خدایا مرسی ، حالا این بنده خدا بچه نمیخواست، ماها ک دربدر بچه شدیم خب چرا کارات برعکسه خدا جون؟

ایشالله این ماه مامان بشی گلم .بچه اولمو سخت باردارشدم ۱۸ ماه طول کشید .ارزوی بی بی مثبت داشتم ولی اللن

دوستان من امروز موعدم بود بی بی زدم صبح مثبت بود ولی الان پریود شدم یا نمیدونم لکه بینیه کل حالتای ح ...

عکس میذاری گلم

یک ساعت که خیلیه..زودم هست بی بی چک گذاشتی اخه! تو عکس که چیزی معلوم نیست خیلی استرس داری گر آزمای ...

بی زحمت الان ببین 

2706