2733
2739

امروز چند جا سر زدم همشون نبودن شماره زده بودن پشت در تلفنی مشاوره می دادن منم شرایطم جوری نیست بتونم برم و بیام برام بهتر یه اقای مسن پیدا کردم که اول گفت برو حضوری من نمی تونم تلفنی ولی اگه مجبور مجبور شدی تلفنی بهت مشاوره میدم حالا موندم چیکار کنم داغون داغونم نمی تونم خوب تصمیم بگیرم 

واقعا تلفنی نمیشه

من مشاورم 

اصلا پشت تلفن فایده نداره، اون ارتباط مستقیم باعث میشه مراجع رو بشناسی

اضطراب مراجع، زبان بدنش و...خودش بخشی از مشاهده اصلی هست

حالا یه چند جلسه حضوری برو بعدش تلفنی کمک بگیر

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا تلفنی نمیشه من مشاورم  اصلا پشت تلفن فایده نداره، اون ارتباط مستقیم باعث میشه مراجع رو ...

حضوری نمیشه محدودیت رفت و امد دارم صبح سه جا رفتم کسی نبود زنگ زدم گفتن تلفنی هم مشاوره میدیم فهمیدم چیزی بارشون نیست که لااقل نمیگن یه جلسه بیا ببینیمت بعدشم خودم میگم باید حضوری باشه میگن نه لازم نیست 

2731