2737
2739
پول طرز زندگی اونا پول دارن ها درحدمتوسط اما مثلا برین عروسیاشون میبینی چلومرغ میدن به مهمون ماولی ب ...

واااا خواهر پس شما طرز فكرتونو عوض كنيد مرغ مگه چشه؟

كباب واقعا فك ميكني ميارن با گوشت گوسفند بره گوساله كباب ميدن،؟!

پول طرز زندگی اونا پول دارن ها درحدمتوسط اما مثلا برین عروسیاشون میبینی چلومرغ میدن به مهمون ماولی ب ...

تو عروسی همیشه حرف و حدیث هست سخت نگیر عزیزم اگرم انقدر زود با هر حرفی سست میشی زندگی مشترک کلا برات زود بوده سعی کن استقلال شخصیت داشته باشی مشاوره برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش مشاور حتما برو. ولی حرف بقیه اینقد زود روت تاثیر نذاره این خامیه. به قول قدیمیا قبل عقد چشم وگوشتو بهز کن بعدش هم کر باش هم کور. مگه شوخیه. اگه شوهرت آدم خوب و سالمیه و کار میکنه و دوست داره دلشو نشکن که تاوانش سخته. تو با احترام فقط در حد احوالپرسی با خانوادش باشی چه رودر رو چه پشت سرشون پیش شدهرت. هی گله نکنی میشه این زندگی رو خیلی شیک پیش برد

ببین بعضی خانواده ها کلا خیلی رسم و رسومات رو رعایت نمی کنن و شاید خیلی خرج کردن برای این چیزها نباشن بلاخره یه جاهایی ادم ناراحت میشه و اوجش تو مراسم عروسی هست. اگر خانوادت میگن طلاق خوب فکر کن چی از دست میدی و چی به دست میاری. اگه این مرد رو دوست داری و دلتنگش میشی بیشتر فکر کن دودل نباش زندگی پر از لحظاتی هست که باب دل نیست ولی این رو با هر مردی خواهی داشت ایده ال نداریم جانم

2731

نگفتی چند سالتونه.

خب این اصلا مهم نیست. مرغ و کباب تفاوت آنچنانی ندارن. 

راستش اگه من بودم جدا نمیشدم. خودمم با خانواده شوهرم خیلی فرق دارم. مثلا برای اونا خانمی که مثل من شاغل و تحصیل کرده ست بی ارزشه و خانم باید خانه دار و کدبانوی خوبی باشه و سر این مسائل من رفت و آمدمو کم کردم. شوهرم خوبه و کاملا مستقلیم

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
پیش مشاور حتما برو. ولی حرف بقیه اینقد زود روت تاثیر نذاره این خامیه. به قول قدیمیا قبل عقد چشم وگوش ...

مرسییییییییییی  

برای خوشبختی همه دعاکنیم