2737
2739
کاش قبل عقد. به این چیزا بیشتر فکر میکردی ولی بنظر من برا عروسی و این چیزا. مهم نیست اما تو زندگی با ...

متاسفانه قبل عقد خیلی خام بودم 

برای خوشبختی همه دعاکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دونیم ساااال گذشته الان ب این نتیجه رسیدی جداشی یا نشی؟؟؟تفاوت فرهنگ خیلی زیاده ولی بایدتودوره نا ...

بجز فرهنگ خانوادش هیچ مشکلی نیس تقریبا آخه خانوادمم اینومیگن من بیشتر مردد میشم

برای خوشبختی همه دعاکنیم

خود شوهرت چی؟اگه کاملا مستقل بوده و هست، واقعا درکت میکنه، خواسته هات براش اولویته، حرف غیرمنطقی خانواده ش تاثیری رو روابط خودتون نداره  و... و... و... کنار بیا. همسر من زمین تا آسمون با خانواده ش فرق داره نمیگم اونها بدن اونها هم عالین اما خب در قبال سلیقه من واقعا متفاوتن اما خودش عین خودم فکر میکنه و ما راحت باهم زندگی میکنیم حتی باوجود اختلاف نظرهایی که از سمت خانواده ش هست. چون قرار بستیم که همه چیز تو چهاردیواری خودمون تصمیم گیری شه هرکی هرنظری داره رو میشنویم جنگ راه نمیندازیم ولی تو خونه خودمون کار خودمونو میکنیم.اینکه استقلال داشته باشه هم مالی هم رفتاری خیییلی مهمه

2731
3ساله عقدیم اول ازدواج نیس

عقد با عروسی فرق میکنه 

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
چند سالتونه؟ تفاوت تون تو پوله یا سطح تحصیلات؟

پول طرز زندگی اونا پول دارن ها درحدمتوسط اما مثلا برین عروسیاشون میبینی چلومرغ میدن به مهمون ماولی بد میدونیم توعروسی بجز کباب چیز دیگه بدیم

برای خوشبختی همه دعاکنیم
2738

من هم همینطوری ازدواج کردم، منتها شرایط ما جوری بود که من اولش نفهمیدم و بعد کلی مشکل پیش اومد، این مدل ازدواج ۲ تا شرط داره برای خوشبختی، اول اینکه خیلی خیلی عاشق هم باشین و پای همه چی وایسین، دوم اینکه برای جلوگیری از مشکل رابطه رو با هر دو خانواده به حداقل برسونین

تفاوتها همیشه هست یکی مالی یکی فرعی یکی سواد. همدیگرو با تفاوتهامون باید دوست داشته باشیم همه مثل هم نیستن که. تازه اگه یکی پیدا بشه که تو همه موارد مثل هم باشیم می بینی اعتیاد و احلاق و خیانت و بیکاری و هزار دلیل دیگه بهانه ای میشه برای جدایی

ولی یکی دلش بخواد عروسی ساده بگیره یکی با تجملات بنظرم نمیشه اخنلاف فرهنگی اینا اختلاف سلیقه ست که ت ...

تنها عروسی نیس خیلی با ما فرق میکنن توهمه چی نمیدونم چجور بگم

برای خوشبختی همه دعاکنیم
2706