2737
2734
عنوان

خریداران موفق خونه بیاین کمکم

141 بازدید | 17 پست

ما انشالله تصمیم داریم خونه بخریم دوتا خونه رو من خیلی پسندیدم اولی تقریبا نوساز و با اسانسور و تجهیزات کامل کابینت و پنجره دوجداره و خلاصه خرجی نداره و کوچه و محله اش هم خوبه ولی نقشش به دلم نمیشینه خیلی نقلیه یعنی فک نکنم بتونم یه کمد دیواری تو اقاقش دربیارم خونه ی دوم طبقه ی اول و بدون اسانسوره ولی با اینکه همش یک متر ازون یکی بزرگتره انقدرررر خوش نقشه است انگار ده متر فرقشونه .اشپزخونه ی بزرگ اتاقا بزرگ حال بزرگ من اینو فقط به خاطر نقشه اش دوس دارم.ولی کوچه و محلش رو دوس ندارم به علاوه کابینت و نقاشی میخواد پنجره ی دوجداره هم نداره.حالا سوالم اینه محله رو به نقشه ی خونه ارجحیت بدم یا نه .نقشه ی خونه مهمه تره یا کوچه و محله و نوساز بودن 

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترجیحا نوساز باشه!!!!محلش خوب باشه از نظر من خیلی مهمه 

تازه شما میگی خونه دومی ۱ متر بزرگتره پس زیاد فرق معاملش نی

بعدشم خرج داره خونه دومی 

البته خوش نقشه بودن خونه هم خیلی مهمه 

ولی من اولی انتخاب میکردم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738

خونه اولیه خیلی کوچه اش بازه و همه ی خونه ها نوساز و شیکن خودشم هیج خرجی نداره .فقط از وقتی دومی رو دیدم میگم این چرا انقدر فضاش کمه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
شما میخوای تو خونه زندگی کنی (اوقاتت تو خونه میگذره) ن تو محله اش.اونی ک ب دلته اونو بخر

اخه اولی هم به دلمه😣😣

عقل میگه خونه نوساز با محله خوب بهتره

همسرمم همینو میگه 

2706