2733
2734
عنوان

این کارو کنم یا نع ؟ 😞🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 36 پست
میخام این کارو کنم ‌ نظرم همینه شک داشتم انجام بدم یا نع

من بودم اینکارو میکردم .درسته حرف شوهرت منطقی نیست ولی با اینکار ی عمر سرزنشو از سر خودت کم میکنی و زبانت بلنده رو شوهرت.مگه چندتا بچه میخوای بیاری.یکی یا دوتا .نزار ی عمر شوهرت سر اینچیزا عصبیت کنه.پول برا خرج کردنه دیگه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
شاید واقعا مشکلی نداره. چون گفتی وضع مالیش خوبه میگم. شاید قبلا به فکر سیسمونیت بوده. چون پدرها آیند ...

مشکلی نداره میتونه بده کامل . ولی خودم میدونم بهش فشار میاد و از اونطرفم از پرو بازی شوهرم بدم میاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پدر و مادرم فوت شدن و فقط یه داداش دارم که برای جهیزیم سنگ تموم گذاشت و جهیزیم از همه دخترایی که پدر و مادر دارن بیشتر و بهتره

چون میگفت نمیخوام احساس کنی چون پدر و مادرمون نیستن از بقیه عقب میمونی و نمیرارم حسرت چیزی به دلت بمونه

کلی زیر قسط رفته فقط بخاطر من، دیگه دلم نمیاد اگه باردارشدم سیسمونی هم اضافه بشه به قسطاش

از الان دارم پول جمع میکنم لااقل نصفشو به اسم داداشم خودم بخرم و بگم اون پول داده

انصافا شوهرم اینطور نیس که بگه بااااید بخره یا مثلا حتما باید گرونشو بخره ، ولی من نمیخوام به داداشم فشار بیارم

بنظرم توهم حتما این کارو بکن

2731
پدر و مادرم فوت شدن و فقط یه داداش دارم که برای جهیزیم سنگ تموم گذاشت و جهیزیم از همه دخترایی که پدر ...

خدا داداشتو برات نگه داره . پرو بازی شوهرم حرصمو در میاره . همین کارو میکنم حتما 

خدا داداشتو برات نگه داره . پرو بازی شوهرم حرصمو در میاره . همین کارو میکنم حتما 

ممنونم عزیزم خدا پدر و مادرتو برات حفظ کنه

کار شوهرت درست نیس چون اصلا سیسمونی وظیفه خانواده دختر نیس فقط لطفشونه بعنوان کمک

ولی توهم نذار بخاطر شوهر پرروت به بابات فشار بیاد

پول جمع کن کمی از وسیله هاشو‌خودت بخر

مشکلی نداره میتونه بده کامل . ولی خودم میدونم بهش فشار میاد و از اونطرفم از پرو بازی شوهرم بدم میاد

پس پول خودته هر تصمیمی دوست داری بگیر. چه بهتر که خرج کمک بابات بشه

بنظرم پول رو بده دست مادرت

بذاره پاکت بهت بده

اینطوری بهتره

شوهرته دیگه ممکنه بگه پول خودته

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738

معذرت میخوام ولی اگه من بودم هیچ کاری نمی کردم نمیذاشتمم بابام یه قرون خرج کنه ببینم میخوام چیکار کنه  مثلا ،حالشم میگرفتم حالم از پررویی بعضی مردا بهم‌میخوره

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
بنظرم پول رو بده دست مادرت بذاره پاکت بهت بده اینطوری بهتره شوهرته دیگه ممکنه بگه پول خودته

خانوادم اصلاااا قبول نمیکنن . نمیخام به اونا هم بگم میخام همیچین کاری کنم . چون میدونم شوهرم تشکرم نمیکنه میدونم لو نمیرم . به مادرمم میگم شوهرم گفته یه سری چیزا رو خودمون میخریم . 🙄

2706