2737
2739
عنوان

قرص متفورمین و بارداری

836 بازدید | 37 پست

سلام خانوم ها دکتر واسم قرص متفورمین تجویز کرده واسه باردار شدن کسی تجربه ای داره در این مورد ؟ چند دوره باید مصرف کنم؟ کیا با این قرص نتیجه گرفتن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم متفورمین باعث کاهش وزن میشه.همزمان ورزش کن وبروپیاده روی انشاءالله زودی بچه داربشی

مرسی عزیزم پیاده روی خیلی هوا آلوده بری بیرون هزارتا مریضی دیگه میگیری اما ورزش رو حتما انجام میدم مرسی بابت راهنماییت شما خودت مصرف کردی؟

2738
پری هام نا منظم بود و کیست داشتم گفت بخور تا هم پری و تخمک گذاریت خوب بشه هم کیست دفع بشه

منم نامنظمی داشتم ماه قبل پروژسترون داد اوکی شد اینماهم اینارو داد

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟
من برا تنبلی میخوردم.دوسالدخوردم.اما قصد بارداری نداشتم.برا بارداری لتروزول هم اضافه کرد و همون ماه ...

به من لتروزول نداده دیگه فقط متفورمین داد که بخورم به نظرت باید اون یکی هم میداد؟

قبلابرای تنبلی تخمدانم تجویزکرددکتر.هنوزبرای بارداری اقدام نکردم.ولی ایندفه حتمامیگم برام متفورمین ب ...

وای شوهرتو ول کن ببین ماها چندساله نشده ممکنه همونموقعه نگیره بیارش پیامای ماهارو بخونه ببینه چ خبره

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟
منم نامنظمی داشتم ماه قبل پروژسترون داد اوکی شد اینماهم اینارو داد

شما روزی چندتا میخوری؟ به من ایرانیشو داد باز من رفتم خارجی‌شو هم گرفتم حالا گفتم شاید این بهتر باشه

2706