2733
2734
منم متنفرم، همين ي دونست ديگه نه برادر شوهر دارم و نه خواهر شوهر ولي اينقدر بهمون ضرر زده ازش متنفرم

نه خواهر شوهر داری نه برادر شوهر؟از کی متنفری؟  

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعید می دونم . 

برادر شوهر چیه . اسم داره . اون ادم تصادفا برادر شوهر شماست . اون دوست یکی دیگه هم باشه مذخرفه . شوهر یکی دیگه هم باشه مذخرفه . تو هر نقشی باشه مذخرف میشه . به این معنی نیست همه نقشا مذخرفن . ممکنه داداش هم باشه . یا پدر . دیگه بقیشو نگم . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2740
من  باردارم . جنسیتش دختره . دیشب مادر شوهرم گفت فلانی میگه سقطش کنه . چیه دختر آخه .  ای ...

چه عوضی بوده خاک تو سرش.من بودم میگفتم کاش یکی تو رو سقط نیکرد از شرت راحت میشدیم .دلش میاد دخمل

خوشحالی یعنی ....
من  باردارم . جنسیتش دختره . دیشب مادر شوهرم گفت فلانی میگه سقطش کنه . چیه دختر آخه .  ای ...

حالا چون این حرفو زده میخوای سر به تنش نباشه؟ چقدبرات مهمه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

یعنی خاک بر برادرشوهرت و بیشتر بر سرمادرشوهرت که عقلش نرسیده سخنان گهربار اونو به شما منتقل کرده.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
باید جزئ معیارهای ازدواجت تک پسر بودن رو قرار میدادی عین زن داداش من.میگه من از اولش هم گفته بودم با ...

حالا بنظر من معیار ازدواج باید تک فرزند بودن پسر باشه 

غریبه ی آشنا...