2737
2734
عنوان

ازموعدم ردشده

149 بازدید | 13 پست

سه روز ازموعدم رد شده میترسم تست بزنم بعدم میخام تا ی هفته صبر کنم آخه سال پیش یبار پیش اومد ک ی هفته عقب انداختم بعد پریود شدم .... درد کمر دارم دوبارهم معدم سوزش شدید داشته ترشح خیلی شدیدی هم دارم سرسینم ک دست میزنم گاهی می سوزه ....

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
خب یه بیبی چک بزن دیگه خیال خودت رو هم راحت کن چرا خودتونو تو برزخ نگه میدارید؟

میترسم منفی بشه سابقه بدی دارم 

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه بیبی چک بزن دیگه خیال خودت رو هم راحت کن چرا خودتونو تو برزخ نگه میدارید؟

کبوترهم خواب دیدم مادرجونم میگه منم هروقت کبوترخواب میدیم نشانه بارداریم بود کبوتربزرگ بزرگ بودتوخوابم

2731

بهراحتمال 80 درصد بارداری تست بزن اگه نمیخوای ناراخت بشی به نیت منفی شدن بزن بگو من میدونم منفی ولی میخوام مطمئن شم اونجوری اگه مثبتم باشه بیشتر ذوق میکنی

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738