2733
2734
عنوان

امروز یه عکسی دیدم خجالت کشیدم 😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 59 پست
تو برو شوهرتو جمع کن جای این ک ب من درس اخلاق بدی 🤣

خجالت بکش...حرف زدنتو درست کن... زندگی هرکی ب خودش ربط داره جناب...بحث یه چیز دیگس میپری یه چیز دیگه میگی.. اگ از ته دل دوستمونو ناراحت کردی دچار حق و ناس بدی شدی.. مجازی ارزش این چیزا رو نداره یه کم اینو برای هم دیگ فرهنگ کنیم بد نیست

دورَم زَد سَرش گیج رَفت افتاد جلو پام 😁😎😉

حس استارتر رو درک میکنم چی میگه من اصلا مارک و برند اینا نمی شناسم یا مدل گوشی یکی از آشنا های ما هم یه ساعت تقریبا بزرگ بود تازه گرفته بود به نظرم دستش رو مشت کرده بود آورده بود کنار گوشش که ساعت قشنگ دیده بشه سلفی انداخته بود منو (ساعتم یهویی) حس بدی گرفتم به خدا یه ذره حسادت نکردم اما حس خوبی هم نداشتم بهش که چی ؟

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجور حرف زدن نشانه ی ضعفته  قوی باش و بالغ  تا بتونی نظرات مخالف رو تحمل کنی

این نظر مخالف نیس بی احترامیه وقتی میاد تاپیک من میتونه نظر مخالفشو بگه مثل بقیه ن این ک بگه فازت چیه وقتی فازمو نفهمیده بره بیرون حرف بدی زدم؟شما ی فیلمو متوجه نشی ب دیدنش ادامه میدی؟؟؟؟من راهنماییش کردم ک وقتشو تلف نکنه 😌

حس استارتر رو درک میکنم چی میگه من اصلا مارک و برند اینا نمی شناسم یا مدل گوشی یکی از آشنا های ما هم ...

خوبه شما منظور منو متوجه شدی 😐احساس میکنم اینایی ک واکنش نشون دادن قطعا از این عکسا خیلی دارن 

وگرن تا بوده این جور ادمارو مسخره میکردن 

این نظر مخالف نیس بی احترامیه وقتی میاد تاپیک من میتونه نظر مخالفشو بگه مثل بقیه ن این ک بگه فازت چی ...

اونم حرف بدی نزده 

حساس نباش اینقدر 

حساسیت زیاد داغون میکنه ادمو 

فکر کن راجع بهش 

2740
اونم حرف بدی نزده  حساس نباش اینقدر  حساسیت زیاد داغون میکنه ادمو  فکر کن راجع بهش ...

اون منو حسود خطاب کرد وقتی بی احترامی کرد و با کنایه حرف زد باید فکر این باشه ک بقیه هم ب رفتار بدش واکنش نشون میدن 

درشانی نیستی که جوابتو بدم

اگ نبودم همون اول نمیومدی با تمسخر حرف بزنی خیلی راحت راهنماییت کردم بری ولی مث این ک خودت علاقه داشتی رفتار زشتتو ادامه بدی 

2706