2733
2739

انگورارو له کردم و آبشونو گرفتم شش کیلو آب شد. بعد با خاک سفید گذاشتم روی گاز حرارت دید و کف روش رو برداشتم. بعد زیرشو خاموش کردم و گذاشتم بیست و چهارساعت موند. الان خاکا ته نشین شده و آب انگورا هم که بالای خاکا هستن انگار تقریبا سه کیلو باشه. الان باید چیکار کنم؟ آب انگورارو بردارم از روش؟ پارچه توری ندارم که صافشون کنم.

پارچه توری نمی خواد باشه چون خاک ها از لا به لاش رد میشه. دو سه لایه پارچه تمیز بذار. اونم فقط برای ته مونده آب انگور. اون قسمت صاف شده که روی ظرف هست رو با ملاقه بردار. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارچه توری نمی خواد باشه چون خاک ها از لا به لاش رد میشه. دو سه لایه پارچه تمیز بذار. اونم فقط برای ...

بعد اون تفاله هاش که از انگورا گرفتم رو میشه باهاش کری کرد؟ بذارم خشک بشه بعد ببرم هسته هاشو واسم روغن بگیره یا بذارم تو دبه سرکه کنم؟ 

2731
بعد اون تفاله هاش که از انگورا گرفتم رو میشه باهاش کری کرد؟ بذارم خشک بشه بعد ببرم هسته هاشو واسم رو ...

تفاله هاش رو معمولاً میذارن سرکه بشه. اابته من مراحلش رو بلد نیستم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738