2737
2739

میخام ی کاری شروع کنم..چون واقعا تو خونه حوصلم سر میره چقد با گوشی ور بریم😒 میخام کسب درآمدم داشته باشم برا همین فک کردم ک چ کاری مناسبه همین رومیزی و شابلون کاری بفکرم اومد.دم عید هم هس.خواستم ببینم نظر شماها چیه میتونه خوب فروش بره. اگه کاره دیگه ای بفکرتون رسید ممنون میشم راهنمایی کنید

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

اگه تبلیغات کنی و بازار فروش داشته باشی چرا که .خیلی هم خوبه.من خودم بافتنی میکنم.البته با دست.خیلیم خوبه هم درآمدش هم اینکه دیگه حوصلم سر نمیره

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تبلیغات کنی و بازار فروش داشته باشی چرا که .خیلی هم خوبه.من خودم بافتنی میکنم.البته با دست.خیلیم ...

واقعا...چ خوب.. میشه ببینم از نمونه کارات.. بافتنی از دستم برنمیاد وگرنه دوسش دارم😁

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
2731
2738
خودت درست میکنی اینارو؟

آره بلدم ولی میخام ایندفه جدی تر کار کنم.اول برا خودم نمونه میزنم ببینم چجوریاس

این الان چنده

بستگی داره چندتا کاموا ببره و قیمت هر کاموا چقدر باشه.این لباس ۶ تا کاموا ۲۵ تومنی داره که میشه۱۵۰ تومن.هرچقدر کاموا ببره دست مزد بافت دو برابره که میشه ۳۰۰ تومن

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …
2706