2737
2734
عنوان

آقا من نمیگم دیر ازدواج کنید ولی خدایی دیگه زیر ۲۰ اینکارو نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 96 پست
بنظر من ب سن ربطی نداره ب اذب و سواد ربط داره مثلا زنداداشم من ۲۷سالشه عید میوه و شیرینی نمیخره ک هر ...

ببین مسلما آدم بیشعور ۲۷ ساله هم وجود داره‌... ولی خب اون شخص آگاهانه داره یه سری کارها رو میکنه... ولی یه دختر ۱۵ ساله گاهی حتی خودش هم نمیفهمه داره چیکار میکنه. یه چیز شنیده و داره هی روی اون پافشاری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چیزا هست.... مثلا خونه ش طبقه ی بالای عمه م هست... من تا حالا رنگ خونه ش هم ندیدم. بابا ما که ه ...

واقعا با این چیزا که شما گفتی بنظرمن خیلی هم به موقع شوهر کردن والا چقدم تند خونمو تمیز کردم مگه هیچکس خونشو تمیز نمیکنه من دایم خونم رفت وامده تمیزم میکنم خوب بگم نیاین روشو ندارم نگران نباش بچه نیست از من وتو بیشتر حالیشه

2728
ای بابا مام ۱۷ ساله داریم خب بلد نیستن تعارف بخدا بلد نیستن مثله خانمای بزرگتر من درک میکنم یجورای ...

تعارف بلد نیس باشه.... یکی بهش میگه ما رو دعوت نمیکنی؟ میگه نه خونه مو تازه تمیز کردم... اینو چی میگی؟ دست و پاشو گم کرده؟ بعدم خب منم همینو میگم... ۱۳ سالگی سن ازدواج نیست

این نشانه عدم تربیت خانواده😌ولی من ازدواج زیر سن ۲۰قبول ندارم مگر اون شخص به رشد عقلی رسیده باشه😊که ما خیلی از این موارد تو همین سایت داریم که خیلی خانومم هستن وخیلی ها ام هستن ۴۰سالشون اما مثل نفهم ها رفتار میکنن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

ميخواد مثلا بگه من زود ازدواج كردم اما از اونايي ام كه بزرگتر از خودم ميفهمم ديدين اينجا طرف ميگه دختر ١٥ ساله است اما اندازه زن ٤٠ساله حاليشه؟يكي از كاربرها كه زود ازدواج كرده بود و هر روز هم تاپيك جاري ميزد و واقعا چرت و پرت ميگفت يه روز يكي بهش گفت تو خيلي زود ازدواج كردي كلا تو رفتارت و صحبتات هم ناپختگي مشخصه ميگفت من اگه زود ازدواج كردم اخه از اون دخترايي بودم كه عقلم بيشتر از سنم بود البته فقط به تشخيص خودشون و احتمالا مامانشون ما كه از محتوا تاپيكهاش چيز ديكه اي ميديديم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
تعارف بلد نیس باشه.... یکی بهش میگه ما رو دعوت نمیکنی؟ میگه نه خونه مو تازه تمیز کردم... اینو چی میگ ...

حالیشون نیس اخه😑

من تا ۱۵ سالگی لیلی بازی میکردم

هیچی نمیفهمن زیاد جدی نگیر خب سنی نداره واقعا بچه بوده دیگ اون

یکی زن داییم ۱۳ سالگی اوردنش ولی اون هیکلی و مثله زنای بزرگ رفتار میکرد

استثنا داریم خیلی زور ب بلوغ عقلی میرسن بنظرم این خوب نیس

واقعا با این چیزا که شما گفتی بنظرمن خیلی هم به موقع شوهر کردن والا چقدم تند خونمو تمیز کردم مگه هیچ ...

خب این بی سیاستیش رو میرسونه... یه خانم پخته با روی باز از مهمون دعوت میکنه... میگه قدمتون روی چشم. حتما تشریف بیارید. این ناپخته ست که اینطوری صحبت میکنه. 

خیلی چیزا رو نمیدونه ولی فقط بلبل زبونی بلده... مثلا یه سری میگفت اینکه میگن نیمه اول و نیمه دوم یعنی چی؟ من شنیدم میگن نیمه اولی ها یه سال دیر میرن مدرسه ولی نمیمه اول یعنی چی؟ حالا ما یه ساعت براش توضیح دادیم نیمه دومی ها یه سال دیر میرن و‌...

یه سری هم بچه ش تب کرده بود شیرش نمیداد... میگفت روی دارو نوشته در زمان مصرف این دارو فواصل بین شیر دهی را کاهش دهید... اینم فکر کرده بود باید بچه شو کمتر شیر بده😑

خب این بی سیاستیش رو میرسونه... یه خانم پخته با روی باز از مهمون دعوت میکنه... میگه قدمتون روی چشم. ...

گرمیجات بیشتر بخوره

جدی میگم

خریت و حماقنش زیاد شده،مغزش خوب اتصال برقرار نمیکنه

از نظر من بهتره زودتر از۲۵ ازدواج نکنند ولی باز به تربیت خانواده ها ،سطح فرهنگی محل زندگی ربط داره

اره من خودم ۱۴ ازدواج کردم تاالانم مهمون میاد میره دورهم میشینیم میگیم میخندیم به منم کنایه میزنن ولی خوب سطح من جوریه که با خنده وباادبانه جوابشونو میدم نه اینکه بگم خونمو تمیز کردم نیاین