2733
2734
عنوان

آقا من نمیگم دیر ازدواج کنید ولی خدایی دیگه زیر ۲۰ اینکارو نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 96 پست
سخت گیر نمیشه عاقل تر میشه شما الان نسبت به دوسال قبلت پیشرفتی کردی چند درصد وقتی به عقب نگاه کنی می ...

منم دقيقا همينو گفتم

طبق تجربه اطرافيانم 

خالم ٢٢ سالگي ازدواج كرد ميگه برميگشتم عقب يا بالآي ٣٠ ازدواج ميكردم يا اصلا ازدواج نميكردم

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
استارتر من.13 ازدواج کردم خب ولی دخترمو نمیذارم زیر 20 ازدواج کنه نمیگم ناراضیم ن خدارو شکر همه چی ت ...

عزیزم واقعا ۱۷سالته !!!من همیشه تو تایپک میدیدم یه خانم ۳۰ساله تصور میکردم .حتی نمیتونستم جوابتو هم نمی دادم .واسم جالبه😘💕

امیدوارم که آرزوهام آرزو نمونن 💔☘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر من.13 ازدواج کردم خب ولی دخترمو نمیذارم زیر 20 ازدواج کنه نمیگم ناراضیم ن خدارو شکر همه چی ت ...

وای عزیزدلممم خیلی برات ناراحت شدم😭❤خدا صبرت بده گلم تو از امتحان خدا سربلند بیرون اومدی از هدیه اش مراقبت کردی ولی قسمت چیز دیگه ای بود غصه نخور❤

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم واقعا ۱۷سالته !!!من همیشه تو تایپک میدیدم یه خانم ۳۰ساله تصور میکردم .حتی نمیتونستم جوابتو هم ...

جدی فدات شم شاید سعادت نداشتم باهات همصحبت شم 😘😘😘😘

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
وای عزیزدلممم خیلی برات ناراحت شدم😭❤خدا صبرت بده گلم تو از امتحان خدا سربلند بیرون اومدی از هدیه اش ...

مچکرم عزیزم امیدوارم همین طور باشه خدا هیچکسو با بچش امتحان نکنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ممنونم بزرگوار.درضمن امیدوارم خدا بهت آرامش بده و باحمتکش بهترین نی نیوبهت بده

ممنونم از دعات گلم مطمئنم دل تو خیلی پاکتره❤❤❤❤