2733
2739

دوستم این کارو کرد

بعدش هرگز باردار نشد

همش هم عذاب وجدان داره

با همسرشم همش بحث داره  درباره سقط

با وجودیکه خیلی گدشته اما هنوزم درگیرن ک اشتباه کردن

آخه ی بچه کوچیک داشت

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله درد داره شبیه درد پریودی ولی به مراتب بدتر و خونریزی زیاد

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2738
تاپيك سقط جنين با ساكشن منو بخون عنوانش همينه درد روحيش بعد ٥ ماه هنوز ولم نكرده 😭

عزیزم من جنینم مشکل داشت با مجوز قانونی سقط کردم سقط درمانی اما دقیقا بعد دوسال هنوزم ناراحتم

مادر شدن برا خیلیا آرزوئه ولی برا شما فرصت از فرصتت استفاده کن

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...

من به هزارو یک دلیل سقط کردم که خیلی هم سخت بود. اما عذاب وجدانشم همیشه باهامه. همیشه توبه میکنم ولی میدونم چون میدونستم گناهه و انجام دادم توبم قبول نیست. خدا خودش ببخشه

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

خانووما خانوووما

یاد بیگیرید زود قضاوت نکنید,زود برداشت نکنید,اول ازشرایط باخبر بشید بعد نظر بدید ,اینو که یاد بگیریم خیلی از مشکلاتمون حله مخصوصا توی زندگی مشترک

آخه من ندیدم استارتر بگه : سقط برای خودمه_ شرایطم کاملا نرماله و از روی خوشی میخوام سقط کنم

انقدر احساساتی نباشید,نگید نکن نکن  , نگید من آرزومه بچه دار شم و تو داری میکشی!

اول اینکه استارتر هنوز نگفته برای خودشه,دوم اینکه خیلی وقتا وجود جنین و ادامه حیاتش برای سلامتی مادر تهدیده و حتی برای خود جنین

❤️

من یسال پیش سقط کردم

پسرم ۴ماهش اینا بود نمیخواستم 

هفته های اولش بود

حال روحی و جسمیم هم خوبه

شرایط مادیمون هم اونموقع زیاد خوب نبود

همون لحظه باهمسرم دوتایی گریه کردیم بعدش تموم شد رفت

ن برکت اززندگیمون رفت ن چیزی

وقتی توانایی نگهداری نداری میتونی سقط کنی

بهتر از بدبخت کردن ی موجود زنده س

آدمه تربیت میخواد باید براش وقت بذاری اسباب بازی ک نیس

تا ماه چهارمم ک روح نداره

دردش از پریود یکم بیشتره

بعدش با مسکن آروم میشه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2706