2733
2734
عنوان

بنظرتون بی بی چک بزنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسی وضعیتت مشابه منه منم امروز یه روز قبل موعدمه بی بی زدم منفی شد بعد یکساعت هاله انداخته منفیه ...

نمیدونم والا میگن بعد ده دیقه کاذبه هرچی بزنه... ایشالا جفتمون باردار باشیم. زود زدیم. من میذارم  سه روز بعد موعدم دوباره میزنم.

2740
نمیدونم والا میگن بعد ده دیقه کاذبه هرچی بزنه... ایشالا جفتمون باردار باشیم. زود زدیم. من میذارم &nb ...

ان شاءالله❤

منم دل تو دلم نیس

از ده روز پیش هرروز بی بی میزنم

رسما خل شدم😐

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
ان شاءالله❤ منم دل تو دلم نیس از ده روز پیش هرروز بی بی میزنم رسما خل شدم😐

نه دیگه نزن بذار ببین اگه پری نیومد سه چهارروز بعدش بزن.. رو خود بی بی چک نوشته یه هفته بعد موعد دقیق نشون میده... ایشالا جفتمون بارداریم

نه دیگه نزن بذار ببین اگه پری نیومد سه چهارروز بعدش بزن.. رو خود بی بی چک نوشته یه هفته بعد موعد دقی ...

امیدوارم

هرچی شد خبرشو به همدیگه بدیم

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
شاید بخاطر شیردهیه

نمیدونم شاید.

وقتی پسرم به دنیا اومد تا دوماه خونریزی داشتم بعدش تا ۹ماهگیش پرید نشدم ماه پیش برای اولین بار پریود شدم الان ۶ روز از موعدش گذشته

نه عزیزم نیست. اما این ماه قرص خوردم منظم میشه با قرص

احتمالا عوارض قرص منم تا الان علایم پریود نداشتم اما الان پریودم تموم شده اصلا حالم از غذا ب هم میخوره قبل پریودم حالت تهوع داشتم سر درد 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
2706