2733
2734
عنوان

براهمه چی هزینه میکنیم جز سلامت روان

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 52 پست
بلللله اصلا زندگی درست درمونی نداره

خب همیشه هم طلاق بد نیست بعدش شاید خانمش خواسته بره. کلا اونجا طلاق و اینا راحته هر وقت بخوای شرایطش هست ک بری و دغدغه و ترس اینده نداشته باشی. ایرانیا بیشتر اهل سازشن چون شرایط بعد طلاق براشون بهتر نیست و راه حل اخرشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی کتابای که خوندم و حرفایی که از مشاورا شنیدم

یهو یه جمله آدم رو به وجد میاره

مهم اینه که من بخوام هر روز بهتر از دیروزباشم، از هر جایی از هر چیزی استفاده میکنم برای رشد

کتاب نیمه ی تاریک وجود از بهترین کتاباییه که خوندم، آدم اول باید به خود شناسی برسه

درصورتی که ما خودمون رو اصلا نمیشناسیم

بعد میخوایم موفق باشیم، درصورتی که اصلا نمیدونیم از زندگی چی@میخوایم

یا اینکه میخوام شوهرمون پدر و مادرمون رو دوست داشته باشه، در صورتی که شاید خودمون دوستشون نداشته باشیم!

یکی از بهترین چیزایی که شنیدم این بود که اگه دیدین یه نفر بعد از ازدواج بهتر یا بدتر شده، بدونین همسرش خوبش رو یا بدش رو کشیده بیرون! 

خیلی جالب و واضحه

شماها توی زندگی مشترک، باعث شدین خوبِ همسرتون نماسان شه یا بدش؟!

این سوال رو یه بار از خودتون بپرسین ، به کلی جواب میرسین 👍

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
خب همیشه هم طلاق بد نیست بعدش شاید خانمش خواسته بره. کلا اونجا طلاق و اینا راحته هر وقت بخوای شرایطش ...

دوتا طلاق داشته نه بد نیست ولی پس دیگه شعار نده اگه میتونست زندگی خودشو نگهمیداشت با راهکاراش...کلا شعار دادن اسونه عمله ک مهمه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
نه از سرش باز نمیکنه شاید مشکل طرف واقعا با ی تغییر هوا عوض بشه ولی وقتی نتونه بره چه فایده...مسافرت ...

اینم هست عزیزم

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
دوتا طلاق داشته نه بد نیست ولی پس دیگه شعار نده اگه میتونست زندگی خودشو نگهمیداشت با راهکاراش...کلا ...

کلا هلاکویی خیلی راحت طلاقو قبول میکنه یعنی به مراجعینش نه نمیگه.در حالیکه روانشناسای ایرانی خیلی تلاش میکنن اول زندگی رو نگه دارن

2740
اصلا این یه چیز روانی هستش تا خرج نکنی و محبور به خرج کردن نباشی خودت رو اصلاح نمیکنی خیلی از حرفهای ...

شاید گلم

ولی من صرفا به خاطر راهکار نیست همین ک می‌دونم میتونم بدون ترس حرف بزنم حالم خوب میشه من نتیجه گرفتم ازش 

شاید کسی نگیره

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
کلا هلاکویی خیلی راحت طلاقو قبول میکنه یعنی به مراجعینش نه نمیگه.در حالیکه روانشناسای ایرانی خیلی تل ...

هلاکویی میگه طلاق همیشه همیشه بده، ولی یه وقتایی طلاق بهتر از زندگی کردن با مشکلاته

باید بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب کرد

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
کلا هلاکویی خیلی راحت طلاقو قبول میکنه یعنی به مراجعینش نه نمیگه.در حالیکه روانشناسای ایرانی خیلی تل ...

چون سالیان سال تو فرهنگ غرب ک اونجا مشکلی نیست پذیرش این جریان بیشتزه...خودم داشتم واس کودک و وابستگیش گوش میدادم ی جایی رو داشت معرفی میکرد  ک خانوادها ببرن  بچه هارو ک کلاا تو ایران همچین فضایی نیست خودشم اخر گفت باید بگردید ببینید هست یا نه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من چون خود هلاکویی زندگیش سررر شار از مشکلات طلاقو رابطه نداشتن با بچه هاش هست کلا دیگه قبولش ندارم ...

من به دلايل ديگه قبولش ندارم ول شما مطمئنى طلاق گرفته؟ بقيه ك خيلى از رابطش با همسرش تعريف ميكنن

هلاکویی میگه طلاق همیشه همیشه بده، ولی یه وقتایی طلاق بهتر از زندگی کردن با مشکلاته باید بین بد و ب ...

تو خیلی از فایلاش راحت به زن و شوهر میگه شما به هم نمیخورید و دو تا ادم متفاوتید...

یا مثلا یه آقایی زنگ زده بود ب دکتر میگفت پدرم پیر وعلیله من با خانمم اینجام عذاب وجدان دارم ک نمیرم پیشش

دکتر میگفت براش پرستار بگیرید شما زندگیتو بکن و...

نمیگم اشتباه میگه ولی با روحیات ایرانیا جور نیست اگه تو اروپا و امریکا هم پرستار میگیرن اولا اونجا دولت خیلی از سالمندا حمایت میکنه و یه جوری سالمندا سرگرم میشن و حتی مسافرت میرن و نیاز به بچه هاشون رو کمتر حس میکنن. دوما اونا مشکلات مهاجرت و دوری از مملکتشون رو ندارن. هر وقت بخوان میرن به پدر مادر پیرشون سر میزنن.خیلی از ایرانیا مهاجرتشون برای فرار از شرایط ایران بوده ولی هنوزم ایرانو دوست دارن و روحیاتشون ایرانیه و غربتی ک ایرانیا حس میکنن مردم کشورهایی ک از شرایطشون راضی اند و دغدغه مهاجرت ندارن، حس نمیکنن و...

من به دلايل ديگه قبولش ندارم ول شما مطمئنى طلاق گرفته؟ بقيه ك خيلى از رابطش با همسرش تعريف ميكن ...

دوتا طلاق داشته ....رابطه ک اونجا زیاده و عادیه ...زن سوم چهارم خخخخ  

چون سالیان سال تو فرهنگ غرب ک اونجا مشکلی نیست پذیرش این جریان بیشتزه...خودم داشتم واس کودک و وابستگ ...

خب دقیقا مشکل اینه ک ایشون دور از فرهنک ایرانن.الانم خیلی از ایرانیهای مقیم خارج سعی میکنن بصورت چت تصویری و اینا ب مشاورای ایرانی داخل کشور مراجعه کنند. هر چند خودشون تو خارجند...

2706