2410
2553

سلام دوستان امروز یه مطلب خوندم،در مورد اینکه ما براهمه چی هزینه میکنیم،برا گلو درد ،سردرد،آمپول میزنیم قرص ،شربت ،ولی برای سلامت روان زندگی مون حاضر نیستیم ذره ای خرج کنیم ،واقعا چرااااااا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من صحبتای دکتر هلاکویی رو تقریبا هر روز از رادیوش گوش میدم، چندتا از سی دی هاش رو هم گوش دادم

سعی میکنم هر چند وقت پیش مشاور هم برم

چون هزینه داره دیر میرم، ولی دکتر هلاکویی خیلی خوبه❤

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍

من که تو اوج بی پولی هم باشم اگه نیاز ببینم حتما میرم پیش روانشناس مخصوصا تو بارداری ک ماهی دو سه دفعه میرم هزینش هم زیاده هر دفعه 150 میدم میام الانم ک آخر ماهه کل موجودیمون دویست سیصده تا حقوق بگیریم.

2714

خرج سلامت روان بالاس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چون هممون فکر میکنیم عقل کل هستیم😂

دقیقا

ولی وقتی چندتا کتاب بخونیم و صحبتای چند تا  دکتر رو گوش بدیم، تازه میبینیم که هیچی نمیدونستیم و هنوز هم نمیدونیم

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
من صحبتای دکتر هلاکویی رو تقریبا هر روز از رادیوش گوش میدم، چندتا از سی دی هاش رو هم گوش دادم سعی م ...

من حس خوبی ب دکتر هلاکویی ندارم. یکم تنده و دور از فرهنگ ایران. منظورم اینه روانشناس باید تو فرهنگ خودت باشه تا دغدغه های تو رو بهتر درک کنه

من صحبتای دکتر هلاکویی رو تقریبا هر روز از رادیوش گوش میدم، چندتا از سی دی هاش رو هم گوش دادم سعی م ...

من چون خود هلاکویی زندگیش سررر شار از مشکلات طلاقو رابطه نداشتن با بچه هاش هست کلا دیگه قبولش ندارم گوش نمیدم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من حس خوبی ب دکتر هلاکویی ندارم. یکم تنده و دور از فرهنگ ایران. منظورم اینه روانشناس باید تو فرهنگ خ ...

ببین عزییییز😂🤦🏼‍♀️(همیشه اینو میگه)

منم حس خوبی ندارم .ب من زیاد کمکی نکرده انچنان

2706