2737
2739
فنجونه دیگه تو دو تا سایز 

نههههه! میگم چپیه، یعنی سمت چپیه!!!!

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ درست بخون نوشته چپیه . نگفته چیه

منم فک کردم اشتباه تایپ کرده میخواسته بنویسه چیه خخخخ

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2728
فکر کنم تو جفتش بریزم هر کی خواست هر سایزی بخوره بخوره آخه مهمونامونم ترکن واسه همون شاید بزرگه بهتر ...

اگ‌ ترک استانبولن ک کوچیک میخورن اونا تواین کمر باریکا

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂

کلا واسه مهمون کریستال قشنگتره

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
2738
فکر کنم تو جفتش بریزم هر کی خواست هر سایزی بخوره بخوره آخه مهمونامونم ترکن واسه همون شاید بزرگه بهتر ...

هرکی یه جوری دوست داره بعضیا توفنجون بزرگ چایی میخورن بعضیاکوچیک من خودم باشم بزرگ رو انتخاب میکنم چون چایی تو فنجون بزرگ یه مزه ی خاصی میده

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

من چایی لیوانی دوست دارم رو بهم بدن تو اب زرشک خوری چای میخورم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بزرگه وام دمنوش اینا بهتره. کوچیکه چای

هیچی قشنگتر از دعا برا همدیگه نیست مهربونا. اگه میشه واسه سلامتی مامانم دعا کنید😥 برا سلامتی خانوادمم همینطور😍 تا همیشه سایشون بالا سرم باشه. منم براتون دعا میکنم هر چی از خدا میخاین بهتون بده 😍
2706