2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سه سال و نیمه ازدواج کردم دو سال و نیم قبل شوهرم تست داد فقط حرکت اسپرم پایین بود ویتامین داد من یه ماهه باردار شدم الان دخترم یک سال و نیم هست اون موقع سونو کرد مشکلی نداشت . الان برای دومی بازم رفته دکتر ، می گه واریکسول گرد 3 داری باید حتما عمل کنی تا بچه دار بشی. 

2728

عزیزم گرید سه خفیف هست نگران نباش من هم بارداری اولم بدون مشکل هست ولی برا دومی سونو داده گرید 3 هست من بعدش دو تا بارداری با همین گرید داشتم ولی سقط شدند آزمایشش چطوره الان

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
3. مگه میشه دو سال و نیم قبل نباشه الان باشه؟ ممکنه سونو گرافی اشتباه کرده باشه*

اره عزیزم و خونه شرت نپوشه با اب داغ حمام نکنه 

عزیزم گرید سه خفیف هست نگران نباش من هم بارداری اولم بدون مشکل هست ولی برا دومی سونو داده گرید 3 هست ...

واریکوسل به مرور ایجاد میشه وسیله سنگین هم برنداره 

2738

[QUOTE=112170903]حرکت خیلی ضعیفه. فقط 10 درصد. تعداد خوبه 60 میلیون [/QUOT

عزیزم ببر پیش یه متخصص دیگه به نظر من با تقویت غذایی بهتر میشه مغزجات زیاد بده شوهرت بخوره نخود و کشمش براش خوبه ویتامین ای و فولیک بده بخوره از نظر روحی هم بزار چند وقت تو آرامش باشه بعد ببر دوباره ازمایش بده من خودم هر سری که میبرم آزمایش بهتر میشه وضعیتش بعد از نزدیکی هم یه بالش بزار زیر باسنت تا کمک کنی اسپرم ها به طرف لوله ها هدایت بشن

من همش فکر می کنم سونو اشتباه شده. اخه قبلا نداشت. خودش هم ترسیده خیلی.

عزیزم استرس و نگرانی براش خوب نیست شما که یه بچه دارین گرید 3 هم خیلی خفیف هست معمولا دکتر ها نمیگن بیا عمل 

عزیزم استرس و نگرانی براش خوب نیست شما که یه بچه دارین گرید 3 هم خیلی خفیف هست معمولا دکتر ها نمیگن ...

ولی من تو اینترنت خوندم بالاترین نوع همین گرد 3 هست که ممکنه لمسی هم دیده بشه. 1 و 2 خفیفه

2706