2733
2739
عنوان

سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 62 پست
اره خدایی راحت بودم حالا ک دیگع نمیخام بچه بیارم ولی براخانومای باردار گفتم طبیعی خوبع

بیمارستان خوب شما بری هرجور زایمان کنی خوبه دولتی ها برو نگاتم نمیکنن شما بیمارستان خوب زایمان کردی

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
عزیرم متاسفانه بعضی ها با کارخدام سرجنگ دارن قبولم نمیکنن کل دنیامیگه سزارین اشتباهه جزخانومای ایران ...

عزيزم سزارين الكي اشتباهه

ولي قبول كن اينجا ايرانه. بيمارستانايي كه امكانات طبيعي خوب داشته باشن كمه،اينجا به هيچ عنوان نميشه با خارج مقايسه كرد

من سر بچه اولم قرار بود طبيعي بيارم تازه تو بيمارستان خصوصي 

بعد به پرستاره گفتم امكاناتتون چيه واسه طبيعي و با چه روشايي ميشه زايمان كرد

گفت يه تخت بهت ميديم ميري ميخوابي روش زور ميزني 

در ضمن آمار عوارض طبيعي هم كم نيستا خيليا طبيعي بودن و كلي بلا ملا سرشون اومده

هر چند من در شرايط ايده آل طبيعي رو ترجيح ميدم

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان خوب شما بری هرجور زایمان کنی خوبه دولتی ها برو نگاتم نمیکنن شما بیمارستان خوب زایمان کردی

من دخترخالم بهارلو زایمان کرد اونم تارفتیم گفتن لبلس بچه روبدین عالیییی بودن کادرش مهربون همشون

2731
عزيزم سزارين الكي اشتباهه ولي قبول كن اينجا ايرانه. بيمارستانايي كه امكانات طبيعي خوب داشته باشن كم ...

بنظرمن اگ‌بدنت امادگی داشته باشه دکترم بگه میتونی طبیعی عالیه بعدشم من مخالف گاز اینام زایمان فیزویولزیک خوبه چون بدن خودش مورفین ترشحه میکنه مت هیچی استفادا نکروم بعدش کلییی میخندیدم سزاهامم فقط دادمیزدن 

بنظرم طبیعی فقط واسه اونایی خوبه ک لگن و قوای بدنی مناسبی دارن.کسایی مث من ک یه درد پریودی نمیتونن تحمل کنن و لگن مناسبی ندارن باید سز بشن

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

من طبیعی زایمان کردم مث شب اول قبر بود فک کنم شایدم بدتر اونقدر ک من عذاب کشیدم یادش میوفتم گریه میکنم یعد زایمامم کورتاژ شدم بدون بیهوشی خدا شاهده ب مرگم راضیه راضی بودم 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
من طبیعی زایمان کردم مث شب اول قبر بود فک کنم شایدم بدتر اونقدر ک من عذاب کشیدم یادش میوفتم گریه میک ...

کورتاژ واسه چی؟

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2740

سزارین توی کشورهای غربی معروفه به مرگ خاموش!! عمل سنگینیه.. پارگی شدید داره و بعد عوارض جبران نشدنی مثل چسبندگی رحم، نازایی، سرطان رحم و تخمدان و ... خارج از کشور حتی اگر کسی به دلایل پزشکی بچه اول دوم یا حتی سومش رو هم سزارین کرده باشه واسه چهارمی باز برای طبیعی تلاش میکنه چون از عوارض سزارین مطلع هستن..

طبیعی  همون طور که از اسمش پیداست کاملا طبیعی باید اتفاق بیفته.. اینکه در طول بارداری ورزش داشته باشید، ماه آخر حرکات لازم رو برای قرار گیری بهتر بچه انجام بدید و صبر کنید دردها خودشون شروع بشن و از آمپول فشار استفاده نکنید.. با یه دکتر دلسوز و مامای همراه کاربلد میشه بهترین خاطره زندگی آدم رقم بخوره.. 

اینکه اینقدر خانمها از طبیعی وحشت دارن یه دلیلش بخاطر رفتار نامناسب بعضی ماماها و پزشکها حین زایمانه.. یا بخاطر تعریفهایی که بعضیها از درد زایمان میکنن.. 

اگه دوست داشتین به این تاپیک سر بزنید و خاطراتشون رو بخونید:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1364748/تاپیک-جامع-زایمان-طبیعی-پس-از-سزارین?page=1

کورتاژ واسه چی؟

ی تیکه از جفت تو شکمم مونده بود دوشب بد زایمانم خونریزی خیلی شدیدی کردم خونم رقیق شده بود بدون اینکه بیهوشم کنن  اورژانسی کورتازم کردن ی لحظه تصور کن بد زایمان بخیه هاتو دوباره پاره کنن دستشونو بکنن تو رحمت و دیوارع رحمتو بتراشن  هیچ وقت اون لحظات از یادم نمیره بعدشم بم خون وصل کردن النم ک بچم ۴ ماهشه هنوز دارم از کم خونی رنج میبرم 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
سزارین توی کشورهای غربی معروفه به مرگ خاموش!! عمل سنگینیه.. پارگی شدید داره و بعد عوارض جبران نشدنی ...

منک همه باهام خوب رفتار کردن گاز بی دردیم زدن بم ولی از مرگم سخت تر بود

من طبیعی زایمان کردم مث شب اول قبر بود فک کنم شایدم بدتر اونقدر ک من عذاب کشیدم یادش میوفتم گریه میک ...

منم اعصابشو ندارم اگه یکی بتونه راحت طبیعی زایمان کنه خودش متوجه میشه و بچه بصورت فیزیولوژیک میاد  لگن مادر هم جواب میده در غیر اینصورت نه. بعد هم نمیدونم چرا خود دکترها هم سزارین میکنن.بنظرم بدن زنهای ایرانی برای طبیعی خیلی جواب نمیده

ی تیکه از جفت تو شکمم مونده بود دوشب بد زایمانم خونریزی خیلی شدیدی کردم خونم رقیق شده بود بدون اینکه ...

ای وای😨😵

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
ای وای😨😵

عاااره خدا لعنتشون کنه بهم گفتن اگ شکایت کنی پدره اون دکتره شیفت و درمیارن من انقدر حالم بد بود نمتونستم برم دنباله کاراش هنوز ک هنوزه بخیه هام درد میکنه 

2706