2733
2739
عنوان

سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 62 پست
والا بعضی وقتا سزارین بلایی سر مادر میاره که هیچ جوره قابل جبران نیست خودم و دختر خاله و خاله اخرم س ...

عزیرم متاسفانه بعضی ها با کارخدام سرجنگ دارن قبولم نمیکنن کل دنیامیگه سزارین اشتباهه جزخانومای ایرانی

خب اخه ترس داره ولی خدایی ک افریده اونم کمکت میکنه دنیامیهریش بلدنیستم خانومه رو تگش کنم ببیند چ بلا ...

من واقعا از شدت فشار اعصاب طبیعی میخواستم خودمو بکشم بعضی ها تو سن کم یا نوجونی اتفاقی براشون میوفته ک نمیتونن واقعا من خودم تو بچگی و تو سن ۲۰سالگی اتفاقی افتاد برام ک از سوزن هم میترسم

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم گاز استریل رو شکمش جا گذاشتن بنظرم منطقی نیس وقتی بچه راحت دنیامیادی عمل سنگین بکنی فک کن نصف ...

خب اون از بی احتیاطی دکترناشیش بوده قرار نیس که هرکی سزارینی میشه گاز استریل توشکمش جا بزارن

شما از کجا مطمئنی اون کاربر اگه طبیعی هم میرفت اوضاعش خوب بود؟ الان ک اولویت با طبیعیه حتما مشکلی د ...

حداقل اینکه میتونس دوباده مادربشه من طبق چیزایی ک عمل پزشکی میگه حرف میزنم 

2731
شما از کجا مطمئنی اون کاربر اگه طبیعی هم میرفت اوضاعش خوب بود؟ الان ک اولویت با طبیعیه حتما مشکلی د ...

من خیلی پرسیدم از همه جا یکی میگ سز یکی میگ طبیعی من بیمارستان میلاد رفتم وای طبیعی زایمان کرده بودن ب قدری ناراضی بودن

2738
دقیقا ...منم دکترم گفت ریسکه..چون بچه م درشت بود شکر خدا راضی بودم .خدا خیرش بده به دکترم.از ته دلم ...

من واقعا نمیتونم بخدا خیلی بد مربض شدم بحاطر طبیعی زایمان کردن

من صارم‌رفتم کلااا ام ۲ساعت طول کشیدعالی بودیعنی

همون رفتم تو دنیااومد بقیشم بخیه اینا زدن کلااا ام ۲تادونه بخیه خوردم شوهرمم هماهنگ بودبیادتو تاماشینو پارک کنه دخترمو بردن پیشش

عزیرم متاسفانه بعضی ها با کارخدام سرجنگ دارن قبولم نمیکنن کل دنیامیگه سزارین اشتباهه جزخانومای ایران ...

دقیقا خاله من رو اون زمان سزارین کردن چون مد شده بود و به نوعی کلاس محسوب میشد هنوز که هنوزه بعد از ۳۱ سال اذیته دختر خالمم خودش سزارین رو انتخاب کرد پارسال تابستون کل شکم رو باز کردن چسبندگیا و ... درست کردن و تخمدان رو خارج کردن خودمم که سزارین اضطراری شدم تابستون امسال مجبور به عمل فتق شدم . همه ما بهترین دکترا و بهترین بیمارستان ها بودیم ولی اصلا سزارین مناسب ما نبود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706