2737
2734
عنوان

درمان قطعی میگرن

| مشاهده متن کامل بحث + 34155 بازدید | 38 پست

سلام دوباره. ببخشید بعضی از دوستا سوال پرسیده بودن من چون خیلی وقت بود نیومده بودم ندیدم. تاثیرش هنوز هست یعنی میتونم بگم تا 95 درصد خوب شدن بعضی وقتا کمی درد میگره که اونم بدون قرص خوب میشن. یعنی واقعا میتونم بگم خوب شدن. 

راستی یادم رفت بگم حتما جای مطمئن زالو درمانی کنید چون زالو باید یک بار استفاده بشه. هیچ ترسی هم نداره. زالو وقتی به بدن میچسبه یک ماده بیهوشی ضعیف وارد خون میکنه که خیلی آرومتون میکنه. 

هرجایی بتونم اینو میگم تا خوبی منتشر شه... من خوب شدم😊 

اگه با راهنمایی این کامنت میگرنتون خوب شد ازتون میخوام تا آخر عمر هر موقع یاد میگرنتون افتادین منو دعا کنید... برام دعای خوب و پول و سلامتی و آرامش بخواید🙏🏻

خیلی ساده: اسپری میگرن کات و عینک مخصوصی که میگم..‌. سه ماه منظم... به دستورالعملش توجه نکنید و برای طرز استفاده‌ش حتما زنگ بزنید پشتیبانیش... تو سایتش و داروخونه های منتخب میفروشن

در ضمن عینک بُلُوکات و ضد uv  بگیرید بزنید حتی تو خونه و شبها خیلی روندشو تسریع میکنه... خیلیم شیک و باکلاسه چون شیشه ست... کارش حذف فشار بر چشم و مغزه

فقط بعد ۱۵ سال میگرن کات منو نجات داد.‌‌.. پارسال خوب شدم... با سه ماه استفاده... خدا رو شکر

کسیو میشناسم به اونم معرفی کردم گفت بعد ۳۰ سال خوب شدم و تا اخر عمرم دعات میکنم.‌..

اگه استفاده کردین حتما باید طوری اسپری رو بزنین که چشمتون و عمق بینی‌تون نسوزه... وگرنه بیخود دارید زجر میکشید

برام از خوب شدناتون بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان عزیزم,  این بیماری مثل بقیه بیماری ها راه درمانش در روح و روان شماست نه جسم شما,  فقط با داشتن آرامش کامل و از بین بردن کینه و خشم و نفرت و حسادت و قضاوت و استرس از قلبتون میتونید به سلامتی کامل دست پیدا کنید. 

برای این کار من خودم از قوانین متافیزیک و قانون جذب استفاده کردم,  در اینستاگرام پیج استاد عرشیانفر رو دنبال کنید یک پست هست بنام قدرت شگفت انگیز ذهن اون رو با دقت ببینید, arshian_international_group@

بعد در گوگل سرچ کنید: دانلود فایل تسلط ذهن بر جسم(سلامتی درون ماست) از استاد عباسمنش

این هم یک فایل تصویری 50دقیقه ای هست که با دقت چندین بار گوش بدین, اون موقع هست که متوجه میشین که همه بیماری ها درمان داره,  و اون هم دست خوده ماست,  با یادگیری تکنیک هایی که توضیح میدهند. 

در ادامه خواندن عمیق و با دقت کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین وکتاب قانون شفا کاترین پاندر بسیار کمک کننده هست,  که در گوگل پی دی اف و صوتی رایگان وجود دارد. 

در واقع شما با یادگیری کامله قانون جذب میتونید با رسیدن به آرامش و شادی به همه چیز دست پیدا کنید,  جذب سلامتی,  خوشبختی, ثروت و... 

ببخشید ولی بنظرم زالو درمانی اونم توی صورت اصلا خوب نیست.چون نمیدونین که جاش می مونه یا نه.دوست من‌ پیش یه مرکز معتبر برای جوش های صورتش زالو انداخته بود و متاسفانه اون زالو که تایید شده هم‌بود آلوده از آب در اومد و صورتش داغون شد.

منم میگرن شدید دارم اما باید هر کسی ببینه روی چی حساسه اونو نخوره و خوابش کم نشه‌و سعی کنه عصبی نشه.اما درمان‌سنتی با دمنوش هم شنیدم که خیلی خیلی موثره و خودمم دنبالشم

2740

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت عطاری آنلاین عطارک
در این سایت کلی مقاله در مورد معرفی گیاهان دارویی ، نکات مهم در مورد مصرف گیاهان دارویی ، آشنایی با روش درمان بیماری ها با گیاهان دارویی ، نحوه رشد و نگهداری مرکبات و گیاهان در منزل داره

همچنین داخل سایتشون انواع گیاهان دارویی کمیاب عرضه می شود. خوبی این سایت اینه که در کمترین زمان سفارشات رو تحویل میدن و قیمت هاشون واقعا منصفانه و عالی هست. حتما به سایتشون سر بزنید؛

من تا کنون چندین بار از این سایت خرید کردم و اونقدر تجربه خوبی بوده که خواستم اون رو به شما هم معرفی کنم

عطاری آنلاین

درمان همیشگی میگرن با داروی گیاهی طب سنتی افلاطون 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

سلام به همگی،امیدوارم تاپیک من رو ببینید ،دوستانی که اینجا از درمانهایی واسه میگرن گفتن،لطفا خواهشا بیاین بگین کدوم رو انجام دادین ،خوب شدین ؟ به خدا دارم دیوونه میشم دیگه از این سردردای هر روزه.از زندگی افتادم دیگه.زالو درمانی خوبه واقعا ؟ 

سلام دوباره. ببخشید بعضی از دوستا سوال پرسیده بودن من چون خیلی وقت بود نیومده بودم ندیدم. تاثیرش هنو ...

میشه جای معتبر معرفی کنی شما خودت تهرانی؟ 

سکوت من فریادیست که هر شنونده ای قادر به درک آن نیست !
ببخشید ولی بنظرم زالو درمانی اونم توی صورت اصلا خوب نیست.چون نمیدونین که جاش می مونه یا نه.دوست من‌ ...

ینی ممکنه جاش بمونه ؟ کاش میشد از این دردا خلاص شد فقط

سکوت من فریادیست که هر شنونده ای قادر به درک آن نیست !

بچه ها یسری روش های جدیدی هست برای درمان میگرن دکتر محمدرضا آریانی انجام میده متخصص درد هست یسری داروهای تزریقی هستش که واقعا معجزه میکنه خیلی خوبه من داداشم و یکی از آشناهامون رفتن پیشش طفلی ها خیلی عذاب میکشیدن ولی الان واقعا خوب شدن کلینیکش تو تهران هست خیلی تخصصی این کارو انجام میدن چند جلسه برید پیشش واقعا نتیجه شو میبینید خیلی خوبه