2733
2739
بخدامنم اولين نفري ميبينم ك عاشق زاله من پسرم يكم بؤره بدم مياااااددعادعاميكنم مشكي شه موهاش مرد ك ف ...

باید برم تو کمپین زالها اونجا بگم من طرفدارشونم 😁

خوبههه که عین من خوبه پس؟شبیه ذغالم😐

Ça va aller :||||

جای نا یه طایفه ای هس نصفشون زالن 

اونایی کع بلدن وبه خودشون میرسن وای ماشاءالله ببین چی میشن 😍

اما خیلی اذیتن چشماشون پوستشون به آفتاب خیلی حساسه

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زال؟يكي ازعروساتوفاميلمون زال بود موهاش ابروهاش مژهاش زيتوني روووووووشن خودشم سفيدمثه بررررف لوس بين ...

گلم اون زال نیست بوره

زال خدا نکرده یعنی هیچ رنگدانه ای نداره پوستش بشدت در مقابل افتاب میسوزه و قرمز میشه و حتی تا مژه و ابروهاشم سفیده چشماشونم قرمز رنگه خدا همشونو شفا بده

نمیدونم چرا دم اذان صبح استارتر بجای دعا داره خودشو نفرین میکنه

2731
باید برم تو کمپین زالها اونجا بگم من طرفدارشونم 😁 خوبههه که عین من خوبه پس؟شبیه ذغالم😐

خداخفت نكنه🤣همونه چون سبزه اي علاقه داري ب زالا بازمن انقدسفيدم دوسداشتم حداقل گندمي ياسبزه ميبودم 

گلم اون زال نیست بوره زال خدا نکرده یعنی هیچ رنگدانه ای نداره پوستش بشدت در مقابل افتاب میسوزه و قر ...

نه نفرین نیست خیلی خوشگلن حتی چشاشونم خوشگله😍😍😍😍😍

2738
ن طفلي زال بود جوريه ك مژهاش خيلي بده بلنده ها ولي انگار نداره ريمل ميزنه عه اره منم نديدم تاحالارنگ ...

نه نمیگرن متاسفانه رنگ دانه ندارن که بخوان رنگ بگیرن  واگه هم بگیرن سریع پاک میشه 

خیلی رنج بزرگیه از نزدیک دیدمشون مخصوصا خانوماشون 

خانومای زال کسی باهاشون ازدواج نمیکنه خیلی به ندرت پیش میاد 

آقایون زال زن زال نمیگیرن که مبادا بچه هاشونم زال بشن 

همین شده که اکثر دختران زال مجرد بمونن😭

یه پسربچه دیدم عین این موهاش دم اسبی بسته بود بایه عینک شیک وااای که چقد خوردنی بود😍😀

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
خداخفت نكنه🤣همونه چون سبزه اي علاقه داري ب زالا بازمن انقدسفيدم دوسداشتم حداقل گندمي ياسبزه ميبودم& ...

الان اصلا حسرت مونده تو دلم کاش شمارم میدادم به پسره😂من موهام مشکی چشمام فوق العاده تیره ی جوری که کسی چشم میبینیه شوک میشه از سیاهیش 😐بعد من اصلا خودم تو اینه نگاه نمیکنم

خیلی رنج بزرگیه از نزدیک دیدمشون مخصوصا خانوماشون  خانومای زال کسی باهاشون ازدواج نمیکنه خی ...

منم یکی دیدم پسر بود چشم پزشکی دیدمش موهاش سفید موژه سفید پوستش عین یاس بود چشماش رنگش ملوم نبود چون جم کرده بود چشماشو

2706