2737
2734

خانما من فک بالام دوتا دندونم  خیلی پهن و بزرگه  کلا دندونام پهنن و مدلشون اصلا دوست ندارم  و جلوهم هستن اصلا ارتودنسیی دوس ندارم حالا ب نظرتون باکامپوزیت میتونم درستشون کنم و  ب نظرتون دندونام که روب جلوهم اومدن با کامپوزیت روب عقب میان که طرح لبخندم زیبا باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه اصلا دندونات هم درشت تر میشه هم بیشتر میاد جلو نکن این کارو ولی با لمینت درست میشه چون دندونو میتراشن و کوچیک میکنن ولی گرونه

تا از قدیمیا دل نکنی جدیدا به سراغت نمیان

تنها چاره راهت ارتودنسی هستش

من ی دندونم بالام لق شد اومد جلو بعد ی مدت همونجا سفت شد تکون نخورد اورتودنسی هم نتونستم بکنم چون لثه هام حساس بودن کامپوزیت که کردم چون اون ی دندونم جلو بود بقیه دندونامم هم ردیف همون کردن و آوردن جلو 

و خدایی که بشدت کافیست😍
2738

نه خب واقعا عقب نمیرن  با کامپوزیت اگه میخوای یکار  علمی پیش یه دندونپزشک درست حسابی انجام بدی دیگه به دوست داشتن نداشتن ربطی نداره ایشون در حد تخصص خودشون طرح درمان میدن و شما اگه مایل بود اجرا میکنید

واحدی چنده لمینت

من لمینیت کردم شیش ماه پیش فکر کنم ۱۲۰۰ دادم واحدی

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

من دندونام کوتاه بودن و با فاصله

سه روز پیش لیفت لثه انجام دادم چون ارتفاع دندونام رو با کامپوزیت نمیشد بلند کرد زیاد پایین میومدن و احتمال شکستنشون  موقع برخورد با دندونای فک پایینم زیاد بود بخاطر همین لثم رو کوتاه کردم تا بعدا فاصله رو با کامپوزیت اصلاح کنم ولی الان شک دارم فاصله رو با کامپوزیت اصلاح کنم یا ارتودنسی

2706