2733
2739
مشکل از شوهر.چون اخلاقش یه جوریه که زنش نمیتونه باهاش درد و دل کنه و حرفایی که تو دلشه بهش بگه.همسر ...

بچه هانظر جدی مثل این بدید . لطفا 

باشه خیلی بامزه ید وبانمک .ولی لطفا

؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره یا حتی رفته تو اتاق درو بسته شب قبلش چون حس کرده شوهره درکش نمیکنه  اونم اعتراض کرده  ...

عزیزم اینارو داری جدی میگی؟یا از روی توهماته یا رمان زیاد میخونی ؟میخوای سوم شخصی بگی؟بنظرم عادی حرف بزنی جذابتر باشه تا این مدلی مثل قصه گوها

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

وقتی لیلا دستشوییه. شوهرش بیاد در بزنه و بگه لیلا در وا کووون مویوم  همه چی حل میشه  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بچه هانظر جدی مثل این بدید . لطفا  باشه خیلی بامزه ید وبانمک .ولی لطفا ؟؟؟؟؟

جای این که لیلا بره تو گوشی به بهانه درک نشدن از طرف همسر  .بشینه با همسر صحبت کنه 😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
عزیزم اینارو داری جدی میگی؟یا از روی توهماته یا رمان زیاد میخونی ؟میخوای سوم شخصی بگی؟بنظرم عادی حرف ...

من یه مشکلو مطرح کردم 

مزه پرونی و اصلاح جمله لطفااااا خواهشا بسه 

مشاوره بدید مگه این سایت ثبت نام کردید فقط واسه تیکه پرونی و تمسخر !؟؟

2740
لیلا باید هی داد بزنه حاااااامد حاااااامد  حامدم از پنجره پره پایین

نه حامدش از اون حامد مهربون ها نیست. لیلا رو شتک میکنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
صنعتی یا سنتی؟

ترکیبی

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
لیلا شوهرش اجازه نمیده بره سرکار افسرده شده با گوشی میره دشوری😑😆

مختصر مفید 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
من یه مشکلو مطرح کردم  مزه پرونی و اصلاح جمله لطفااااا خواهشا بسه  مشاوره بدید مگه این س ...

نه والا نه تمسخر کردم نه تیکه پرونی منم جدی گفتم گلم!من کی باشم که بخوام کسیو به سخره بگیرم!داشتم جدی میپرسیدم واقعا برام سوال بود!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!