2733
2739
اونایی که ساعت 3 ونیم شب میان تیکه پرونی  فک کنم صنعتی سنتی میزنن !

اتفاقأ یه مدا نیزنن که راحت بیدارن و جوابای منطقی میدن به تاپیک های هزارو یک شب 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا ما چون مث بعضیل معناد نیسیم در هرحالتی منطقی هسیم .بگذریم  شبتون خوش .

رسیدی خبر بده تو تاپیک بعدی ، بچه ها نگران نشن

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

شما دنبال لج شوهر دراوردنی گوشی و درس وکار بهونس

ماهم تحصیل کرده ایم کو کار

فعلاارامش  زندگیم مهمتره

لیلا تا شوهرش خونه نیس گوشیه بکنه تو ''''''''' بعد اومدن شوهرش کناربزاره گوشیو

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

حق با هردوتونه اما بنظرمن هردوتون هم دارین راهو اشتباه میرین  لیلا اگه خیلی دلش میخوادبا گوشی کارکنه وقتایی که همسرش خونه نیست مثلا سرکاره استفاده کنه نه اینکه با گوشی بره دستشویی وهمسرش بهش شک کنه همسرش هم سعی کنه یکم درکش کنه نه اینکه دادوبیدادکنه بعدشم لیلا جان الان تقریباهمه درس خوندیم وبیکاریم اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری ومحض پرکردن وقتت میخوای کارکنی وهمسرت اجازه نمیده برو کلاسهای تفریحی یا ورزشی مثلا باشگاه برو کلاسهای هنری یا خونه دوست وفامیلات 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
2738