2733
2739
عنوان

اگه مشکلی تو غذا پختن یا شیرینی و کیک دارین بیایین از هم بپرسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کیک اسفنجی کاکائویی:آرد ۸۰گرم  پودرکاکائو ۲۰گرم ؛شکر ۱۰۰گرم؛تخم مرغ ۴عدد؛آبجوش دوقاشق سوپخوری،وانیل یک چهارم قاشق چایخوری،بکینگ پود یک قاشق چایخوری،زرده و سفیده رو جدا میکنیم  وسفیده رو با همزن برقی میزنیم تا پف کنه واز طرف نریزه (زیادی نزنید که کیکتون زیادی خشک میشه ،و زرده و شکر رو وانیل باهم میزنیم و همون حین آبجوش رو اضافه میکنیم و تند تند با همزن برقی میزنیم تا زرده نبنده و ادامه میدیم تا حالت کرمی رنگ و کشدار بشه و بعد آرد و پود کاکائوو بکینگ پود رو سه بار الک میکنیم و به مواد اضافه میکنیم و آروم با لیسک یا قاشق فولد میکنیم(یعنی مواد رو به آرومی در یک جهت تا مزنیم تا مخلوط شه)،کف قالب  رو یه کاغذا روغنی میندازیم و مواد کیک رو داخل میریزم)بدون چرب کردن؛و در فری که از یه ربع قبل گرم شده با دمای ۱۸۰میذاریم به مدت ۵۰دقیقه بپزه ،دمای فر ها با هم فرق داره حتما چک کنید؛اگه خواستید ساده باشه ۲۰گرم کاکائو رو کم کنید و به همون اندازه  آرد اضافه کنید 

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
سرخ کرده  مال من بوی بدی میگیره

گلی مرغتو بزار تو قابلمه اب بریز روش؛زرچوبه و فلفل و نمک بزن،فلفل دلمه رو دوقاچ کن تخمشو بیرون بیار بزار داخلش؛یه پیازم چهارقاچ کن بنداز داخلش؛یه چوب دارچینم بنداز داخلش بزار تا آروم آبپز شه بعد ابکش کن سرخ کن عمرا دیگه بوی بد بده،حالا اگه یکیشو هم نداشتی مشکلی نداره؛در کل سه موردش بوی بد مرغ رو میگیره

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
2706