2752
2734
عنوان

اگه مشکلی تو غذا پختن یا شیرینی و کیک دارین بیایین از هم بپرسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 118 پست
خمیر مایه همون خمیر ترشه گلم،نه بابا به کیک نمیزنن؛کیکات پف نمیکنه؟؟اگه مشکلی داری برات توضیح بدم

ن فدات یا زیاد پف نمیکنه یا یه طرفش بیشتر پف میکنه نمیدونم دلیلش چیه

Live the moment now✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علت گوله گوله شدن پودر ژلاتین توی دسر چیه؟خوب آب شده بود و مایع بود ریختم تو دسر ولی بعد از چندساعت ...

گلم داغ داغ ریختی؟؟؟

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
2731
بعد عزیزم توی تستر من با درجه ۱۸۰ که میزارم میسوزه صد و پنجاه میزارم مارک توستر من کنووده شما چی؟

مال من فوماست گلی،نه من ۱۸۰عالی میشه،خب گلم زمانت رو ۱۰دقیقه کم کن ؛درجه رو هم همینطور؛چند بار درست کنی قلقش دستت میاد

اگه میشه یادم بدین اون گله رو چجوری بپیچم، وبا هویجه یاگوجه؟

گلی گوجه الان توی عکست دو نمونه است،یه نمونه که پوست گوجه رو دورتا دور با چاقو میگیری و بعد به شکل رز شکل میدی ،یکی دیگه هم کوجه با چاقوی تیز دو نصف میکنی و بعد هر نصفی رو برش های نازک نازک میزنی وبعد میپیچونی؛هویج هم با تراش سبزیجاته

گلی گوجه الان توی عکست دو نمونه است،یه نمونه که پوست گوجه رو دورتا دور با چاقو میگیری و بعد به شکل ر ...

دمت گرم خوشکلم لطف کردی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
استارتر شیرینی مربایی درست کردی؟برا من همیشه سفت میشه😏 کروسان چی؟

نه عزیزم من بیشتر چیزایی که علاقه به خوردنش دارم درست میکنم،دونات؛کشمشی،نارگیلی گردویی؛انواع کیک ها

میشه حلوا هویج بگی گلم بیزحمت 

گلم حلوا هویج دستور خاصی نمیخواد مثل حلواهای دیگه اس فقط توش پوره هویج داره،هویج هاتو پوست میگیری میزاری بپزه ؛بعد با گوشتکوب برقی خوب میکسش کن؛شکر وآب رو بزار گاز تازمانی که شکر حل شه،آخراش گلاب و زعفرون اضافه کن که بوی خوبش بر اثر جوشیدن نره؛،آرد رو توی یه ماهی تابه یکم تفت بده که خامیش گرفته بشه و بوش بلند شه بعد روغن جامد رو اضافه کن و بازم تف بده و بعد هویج و شهدتو اضافه کن و تند تند هم بزن تا به غلظت دلخواهت برسه

ن فدات یا زیاد پف نمیکنه یا یه طرفش بیشتر پف میکنه نمیدونم دلیلش چیه

گلم دیواره ای قالبتم چرب میکنی؟؟؟بعد مگه مایع کیک روجوری نمیریزی که یکسان پخش بشه؟؟؟تا زمانی که سه چهارم از زمان پختی که توی دستورت هست به هیچ وجه در فر رو باز نکن چون باعث میشه شک به کیکت واردبشه،کیکت هم که پخت سریع بیرون نیارش بزار چند دقیقه به همون حالت توی فر بمونه؛اگه بیاری بیرون یه دفعه شک بهش وارد میشه و پفش میخوابه؛اگه کیکت رو قبل از اینکه خوب خودشو بگیره و بپزه فر رو باز کنی یا بیرونش بیاری همه پفش میخوابه؛کیکایی که پفش بیشتر به خاطر تخم مرغش باشه بهتر پف میکنه