2733
2739
عنوان

منم مامان ميشم؟🥺

179 بازدید | 20 پست

تازه عضو شدم خيلي جالبه همش بحث ني ني و شيريني هاشه و شوهر و مادر شوهر😅

واسه منم دعا كنيد مشكلم باعث نشه ني ني دار نشم😭

مجردم و بهم گفتن اندومتريوز دارم و بايد عمل كنم قبلشم تخمك كشي !😔فكر اينكه چيكار كنم ديوونم كرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مرسي عزيزم  ايشالا😔شما مامان ها موقع زايمان واسه همه مريض ها دعا كنيد 🥺

چششششششششم ان شاء الله که خوب میشی و چیز بخصوصی نیست

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
حتما اااا یک دکتر خوب برو مخصوصا که مجردی خیلی مهمه که چطور عمل کنن تا کمترین آسیب رو ببینی پولشو ...

دكترم خيلي خوبه جز بهترينهاست. اما بازم واسه يه دختر مجرد اين عمل و مخصوصا تخمك كشيه...😔😔

2740
دكترم خيلي خوبه جز بهترينهاست. اما بازم واسه يه دختر مجرد اين عمل و مخصوصا تخمك كشيه...😔😔

عملش که اگه لاپاراسکوپیه اسونه

تخمک کشی هم محض احتیاطه

ان شاءالله که اصلا استفاده نمیشه

عملش که اگه لاپاراسکوپیه اسونه تخمک کشی هم محض احتیاطه ان شاءالله که اصلا استفاده نمیشه

تخمك كشيه واژينال هست و بكارت از بين ميره!البته بكارته واسم مهم نيستا ولي اينكه دوروز ديگه بگن تخمك كشي كرده و حتما بچه نمياره و فلان....

تخمك كشيه واژينال هست و بكارت از بين ميره!البته بكارته واسم مهم نيستا ولي اينكه دوروز ديگه بگن تخمك ...

خدا بزرگه

ان شاءالله همه چی خوب پیش میره و یه انسان فهمیده و با درک سر راهت قرار میگیره و بی دردسر مادر میشی

نیازی هم نیست همه بدونن. فقط آقای داماد در جریان باشه کافیه. نگران نباش حل شدنیه

خدا بزرگه ان شاءالله همه چی خوب پیش میره و یه انسان فهمیده و با درک سر راهت قرار میگیره و بی دردسر ...

اميدوارم .مرسي عزيزم از دلداريت ايشالا ني نيت بي دردسر بياد زودتري😍

2706