2733
2734
عنوان

دکوراسیون خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 451339 بازدید | 2576 پست
نه ظرف نشسته دارم تنبلیم میکنه بشورم البته پسر دومیم مریضه دارم ازمیر میگیرمش خیلی بهانه میگیره

اخی عزیزم حتما خیلی سخته من پسرمو هنوز نگرفتم از شیر ۱۸ماهشه پسرشما چندماهشه

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها نگفتین وقیح کیه 😞عکسا رو برمیداره چیکار

چون عکسمو لایک کردی بهت میگم😂😂😂😝

عکس خوده آدم ها رو بر میداره فکر کنم

هیچی یه آدم خود درگیره هرکی عکس خودش رو میزاره اونم سیوش میکنه و چند وقت یکبار شبا میاد یه آلبومی میزاره عکسا بقیه کاربرا توشه

سریع ام قطع دسترسی میشه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728

این از خواب

برید کنار ک اسی اومد😂😁فقط قبلش بگم بخاطر شغل شوهرم منزل سازمانی میشینیم ایشالله سال دیگه ک قراره برم خونه خودم بازم عکس میزارم😛😘😘

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
پارسال 6تومن گرفتم

مبارکت باشن

مرسی

فضولیم فروکش کرد😃

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738

این از راهرو

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
این از خواب برید کنار ک اسی اومد😂😁فقط قبلش بگم بخاطر شغل شوه ...

خخ خوش اومدی

از اون موقع تا حالا رفتی داری تمیز میکنی😝

چون عکسمو لایک کردی بهت میگم😂😂😂😝 عکس خوده آدم ها رو بر میداره فکر کنم هیچی یه آدم خود درگیره ه ...

خخخ پس خوب شد لایک کردم وگرنه کسی جواب نمیداد دوباره دارم میپرسم مردم از فوضولی .عه جدی چه بیکاره این وقیح 😂

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
این از خواب برید کنار ک اسی اومد😂😁فقط قبلش بگم بخاطر شغل شوه ...

استارتر چرا میزارو کنار تختت نزاشتی قشنگتر میشه هااا البته ببخشید فضولی نشه

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
2706