2737
2739
عنوان

دکوراسیون خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 451339 بازدید | 2576 پست
قوربونت گلم ببین این دختر کتری قوری باهاش رنگ زده عکس کتری ،قوریم میزارم الان

ادرس این پیجو ب من میدی عزیزم

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
@kevina     بیاببین توام😁

آمدم❤😘

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنتی پوکیدم..ترکیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چجوری اومد تو ذهنت 🤣🤣🤣🤣

قربونت اسمش اخه خاص بود

تازه عضو  ترکیدم بازاومدم          قدر اونی رو بدون که خودش کهنه پوشیدتاتو نو بپوشی  #پدر#
2731

اینم کلبه حقیرانه ما

شکست نفسی کردم خیلی ام خوبه😂😂😝

جدا از شوخی خیلی وقت نیست عروسی کردیم چیز میز خفن خیلی نداریم

یه دوسال دیگه تاپیک بزنید تا بیام همه اتونو زخمی کنم😜😂😂😝

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
کو😐

ویرایش دادم عکسا پاک شدن

ـدوباره گذاشتم تو همون پست قبلی برو ببین🙈

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
بچه ها اینم ایدیم با یه تیکه از خونم که تو عکسها بود امیدوارم باور کنین دیگه

من عاشق این سبک خونه هام

وسایلت راازکجاتهیه میکنی

مثل این که گذاشتی روی میز 

یااستندت که ان گوشه اتاقه

اگه پیجی هست بهم معرفی کن 

کلایک نصیحت یک حرفی رایکباربگوهرکی خاست باورکنه هرکیم نخاست مهم نیست 

آمدم❤😘

خوش اومدی😚

عکس خونه خودمم تازه گذاشتم دو سه تا پسته پایین

ببینش نظر واقعی بده😊

با دوربین خودگوشیمه منتهی با برنامه های زیرش درستش میکنم همین مثلا روشنتر میکنم یا تیره تر افتابی م ...

بله متوجه شدم..

ولی انگار برا دوستان از عجایب بود

با افکت های گوشی آشنایی نداشتن ظاهرا

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
اینم کلبه حقیرانه ما شکست نفسی کردم خیلی ام خوبه😂 ...

خوشگله

همین الانم مجروحمون کردی

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
خوشگله همین الانم مجروحمون کردی

خخخ قربونت چشمات خوشگل میبینه

شوخی میکنم😘

2706