2733
2734
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 409 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@_rose_     @کوردوخ   سلام دوستان کجایین؟😄

سلاااام

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2728
امسالم بنا به دلایلی عروسیمون افتاد عقب یعنی تا سه سال عقد پیش میریم،البته ازدواجمون ثبت محضری شده و ...

سلام عروسی هم دیر گرفتنی

مردم میگن دیگ چیکار میخاد عروسی بگیرن بعد چنسال

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
ولی بنظرم عروسی خوبه هرچند ساده ولی باشه بهتره

بنظر منم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
سلاااام

سلام کجایی تووو

منم هستم ولی دیر اومدم🤦‍♀️

سلام خوش اومدی دیرم نیومدی

2738
من ماه دگ یکسال میشه ک عقدم

بسلامتی

عروستون تاریخش مشخصه؟

بسلامتی عروستون تاریخش مشخصه؟

قرار بود سر یکسال عروسی لگیریم ولی خانواده شوهرم زدن زیرش و بماند که کلی ازشون کینه بدل گرفتم

ولی تاریخ عروسیمون شد برای فروردین ماه بعد از تعطیلات عید

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
خانمایی که عقدن چند روز یکبار یا چن وقت یکبار میرید خونه مادرشوهر؟

ما شهرامون ازهم دوره

مثلا چنماه یبار میرم عوضش طولانی میمونم

2706