2733
2739
عنوان

مطمئنم شوهرم دوسم نداره ولی هیچ پشتوانه ای واسه طلاق ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این شرایط ۶ساله اصلاح نشده از این ب بعدم نمیشه جالبش اینه شوهرم من این حرفا رو تو حالت عادیم میگه ن ...

در کت میکنم با تمام وجودم من هم شرایطم زیاد عالی نبود اوایل ازدواج خیلی سختی پشت سر گذاشتم ببین ببخشید بعضی مردا زبونشون رو عقلشون نمیچرخه که بی اد بن مطمئن باش دوست داره اما خودت باید ادبش کنی تا این حرفا نزنه به شما اصلا شرایط برای این حرفا مناسب نکن سیاست داشته باش 

فکر میکنم خدا منو از تو لیست بندهاش خط زده کلا ...چقد ادم میتونه بدبختی بکشه و دمـ نزنه مگه

ما هم یه مدتیه خیلی بحث و دعوا داشتیم منم فک نیکنم شوهرم دیگه دوسم نداره دلم‌خیلی شکسته😔😔😔

2740
اصلا مسخره نبود بعضی جااها همچین دعا هایی واقعا لازمه

ولش کن بهش اصلااااا به شوهرت اهمیت نده مردا جذب زنی میشن ک بهشون اهمیت نده فکر کن فقط تو هسیو پسرات اونم فقط وظیفه هزینهاتو داره

در کت میکنم با تمام وجودم من هم شرایطم زیاد عالی نبود اوایل ازدواج خیلی سختی پشت سر گذاشتم ببین ببخش ...

من همه ی راهارو رفتم ولی بن بست خوردم ما عین دوتا خط موازیه دلمون زمین تا اسمون فرقمونه ....تحملم حدی داره اخه تا کی 

2706