2737
2739
عنوان

مطمئنم شوهرم دوسم نداره ولی هیچ پشتوانه ای واسه طلاق ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 47 پست
منم بچه دارم و فقط و فقط ب خاطر بچم تو این خونه موندم .انقدر گریه کردم سرم داره میترکه

ما زنها چقدر باید عذاب بکشیم از شوهرامون😔 آخ که دل منم خون از دست شوهر و خانوادش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچه دارم و فقط و فقط ب خاطر بچم تو این خونه موندم .انقدر گریه کردم سرم داره میترکه

واقعا بزرگترین اشتباه اینه ک بدون فکر کردن بچه میاریم ....ولی من انقدی قلبم شکستس ک دلم میخواد قید بچهامم بزنم 

۲۰دوتا پسر دوسال دوقلو 

کلی وقت داری عزیزم میتونی کنکور بدی درس بخونی مادر پدرتم وظیفشونه ک حمایتت کنن اگه واقعا از زندگی خوشحال نیستی از طلاق نتر س تازه اول راه هستی اگه مادر پدر نمیزارن میتونی بدون این که اونا بفهمم طلاق بگیری بعد بری پیششون اون موقع مجبورن بپذیرن ولی عزیزم به فکر بچهاتم باش اونا هنوز خیلی کوچیکن

2728
عصبانی هستی اینجور میگی بابا من هم صبح با همسرم حرفم شد تا شب هزار جور خیالبافی کردم که دوستم نداره ...

خداروشکر ک دلت شاده .....ولی من تو یکی تاپیکا خلاصه زندگیمو نوشتم دوست داشتی بخون .....گریه های شبونه ی من واسه امشب نیست فقط من هروز همینم ..

2740
منم امشب مثله خودت خسته ام و همونقدر بی پناهم    بیا باهم حرف بزنیم سبک بشیم

خدارو شکر ک فقط امشبو خسته ایی من خانوم۲۰ساله ام ک ب اندازه ی ۲۰۰سال بدبختی کشیدم تو یکی از تاپیکام از زندگیم نوشتم اگه بخونی تازه  متوجه میشی چقد خوشبختی 

خداروشکر ک دلت شاده .....ولی من تو یکی تاپیکا خلاصه زندگیمو نوشتم دوست داشتی بخون .....گریه های شبون ...

عزیزم انشالله مشکل هه حل بشه همینطور مشکل شما ببین من این دوران تجربه کردم با بچه اون هم دوقلو خسته ای برای خودت تایم خاصی نداری تفریح نداری و متاسفانه آقایون درکمون نمیکنن ببین اولا تو دعوا که حلوا خیرات نمیکنن این حرفا گاها پیش میاد بعدشم با دو تا بچه نمیشه وسط راه کم آورد شما الان نباید به خودت تنها فکر کنی باید اولویت به بجه ها بدی باید سعی کنی شرایط اصلاح کنی 

خداروشکر ک دلت شاده .....ولی من تو یکی تاپیکا خلاصه زندگیمو نوشتم دوست داشتی بخون .....گریه های شبون ...

قربون دلت بشم که به این سن غم داره غصه نخور نگو تنها و بی پشتوانه ای خدا رو داریم توکل کن به خدا 

کلی وقت داری عزیزم میتونی کنکور بدی درس بخونی مادر پدرتم وظیفشونه ک حمایتت کنن اگه واقعا از زندگی خو ...

چ خوش خیالی ...من حق بیرون رفتن ندارم ب هیچ عنوان خانوادم فکر میکنن شوهرم خداس من بد زات ترین ادم روی زمین .اونا اگه پدر مادر بودن ۱۵سالگی شوهرم نمیدادن الانم وقتی مهمون میرم خونشون بقران ب دوساعت نکشیده مادرم میگه پاشو برو ب زندگیت برس ..میدونی همیشه دلم میخواست یتیم بودم حداقل میگفتم پدرمادر ندارم ...اینکه داشته باشی ولی نخوانت میمیری بخدا

چ خوش خیالی ...من حق بیرون رفتن ندارم ب هیچ عنوان خانوادم فکر میکنن شوهرم خداس من بد زات ترین ادم رو ...

چقدر طرز فکرشون قدیمیه بشین دعا کن شوهرت بمیره از دستش راحتشی بعدم سال تا سال خونه مامانت نرو درستم ادامه بده

عزیزم انشالله مشکل هه حل بشه همینطور مشکل شما ببین من این دوران تجربه کردم با بچه اون هم دوقلو خسته ...

این شرایط ۶ساله اصلاح نشده از این ب بعدم نمیشه جالبش اینه شوهرم من این حرفا رو تو حالت عادیم میگه ن فقط تو دعوا ....من سه سال بچه نداشتم ولی حقم نداشتم تا دم در برم 

2706