2733
2734
عنوان

خیلی مامان بی رحمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا حالا کسی توی این شرایط بوده  ؟ بخدا از بس عصبی شدم و گریه کردم که نگو  بنظرتون این همه ...

عزیزم خودت را سرزنش نکن. اتفاقی است که افتاده. سعی کن بعد از این شرایط سخت را بهتر کنترل کنی

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ☆

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ☆

انشالله که حال دلت خوب بشه.

خودتم پشیمونی دیگه؛ غصه نخور.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
تو رو خدا فقط نیاید بگید کاربری مبارک کاربری سوممه

الاهی چ حالی داشتی بدترشدی که . مادراهم خسته میشن مادرام اشتباه میکنن ولی دیگه هیچ وقت این کارو نکن . مریض میشه اذیتاش دوبرابرمیشه عذاب وجدان هم ادمو نابودمیکنه . اون بچه بی گناهه اشتباه از همسرتونه .منم همسرم همکاری نمیکرد تنها کاری ک تونستم انجام بدم رسیدی به یچم بود نه کارخونه انجام دادم نه حتا اشپزی درست حسابی اولویتت بچه باشه من بارها چون همسرم همکاری نمیکرد جواب تلفن حتاخانواده همسرمو نمیدادم چون میدونستم میخوان بیان .

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

پسر من از بدو تولد به مدت ده ماه شب و روز به وضعی گریه میکرد که همش فکر میکرد ممکنه یه بلایی سرش بیاد از شدت گریه کمتر از نیم ساعت بی حال میشد و اروم میگرفت باز شروع میکرد فقط چشمامو میبستم و صلوات میفرستادم تا اروم باشم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
عب نداره! خب؟  منم وقتی بچه بود خواستم بتریونمش الکی قاشق داغ کردم اما دستشو اورد دستش سوخت.. خ ...

همین امروز یه کاربر تاپیک زد که تو بچگی پدر و مادرش دستشو با قاشق داغ کردن، خیلی ازشون دلگیر بود، با اینکه ۴۰ سالش بود و موضوع مربوط به دوران دبستانش بود

تو رو خدا نکنید این کارا رو

تا حالا کسی توی این شرایط بوده  ؟ بخدا از بس عصبی شدم و گریه کردم که نگو  بنظرتون این همه ...

اره من بودم بچم بشدت اذیت میکرد نصفه شب بیدار میشدم شیر میدوشیدم با شیردوش بعد تا بشورم و جمع کنم دوباره ساعت شبرش بود اونم شیر نمیخورد رفلاکس داشت الرژی داشت و پنج ماهه تمام رژیم سخت گرفتم اخر شیرمو قطع کردم کلا بدبختی کشیدم یبار شیر نخورد منم با ضرب گذاشتمش تو جاش بعد به خودم اومدم بردمش دکتر فهمیدم رفلاکس شدید داره و درمانش کردن بازم چند وقت پیش غذارولب نمیزد تف میکرد بیرون اذیتم میکرد و سرش داد زدم دوباره دیگه خسته شدم

محکم بشین دلم این دور اخره

اشکال نداره

بچه ها کسی ک انقد ناراحته رو سرزنش نکنید

ب کسی بگو بیاد کمکت

ی دکتر ببر شاید چیزیشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
آدم وقتی خسته و عصبی باشه  کارهای غیر منطقی میکنه شوهرت باید همکاری کنه

هیچ همکاری نمیکنه فقط اون بیشتر غر میزنه سرم که آروم ش کن ناسلامتی من فردا باید برم سر کار  انگار ن انگار که کاری ک  من میکنم سخت تره

دلیلش عذاب وجدان .منم بعضی وقتها یه دونه میزنم ب پسرم بعد میشینن گریه میکنم پسرم 22 ماهشه خیلی شلوغ کاره .واقعا بعضی وقتها خسته میشم

2706