2737
2739

خیلی خوبه که ادم عاشق شوهرش باشه من این حسو قبلا نداشتم ازدواجمون ترکیبی سنتی مدرن بود

اینجا کسی هست عاشق شوهرش نباشه ؟ 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

منم عاشق شوهرمم خیلی میخامش😍

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اق حالمونو بهم نزنین با لفظ شوشو😷یاد شاشو میوفتم

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

خدارو شکر شوشو قابل هضمم دیدیم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2738
منم عاشق شوهرمم خیلی میخامش😍

میدونی وقتی عاشقش باشی اذیت میشی و الگی نگران میشی و ترس از دست دادنشو داری این خیلی بده 

با اینکه خیلی عصبی و موجی هستش اما عاشقشم😁😁اگه نباشه حالم بد میشه از دلتنگی😝😝

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
با اینکه خیلی عصبی و موجی هستش اما عاشقشم😁😁اگه نباشه حالم بد میشه از دلتنگی😝😝

چه خوب 😍عشقتون پایدارر

نمیدونم خدا خواست البته چند ثانیس این حسو پیدا کردم کاش با دوام باشه  

چند ثانیه؟!😁😁چند وقته ازدواج کردید   یعنی از اول حسی بهش نداشتی ؟طفلکی  همسرت   

اون شمارو دوست داره؟

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
2706