2733
2734
عنوان

بهم گفت کمرتو باریک کن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3536 بازدید | 189 پست
من لاغرم کمرمم باریکه  نامزدم راضیه  اطرافیان میگن نه چاق شو  مردم خل و چلن  ...

واقعا درسته  اونا زیاد دقت نمیکنن ما خودمون میگیم اونام بعد از یه مدت هی توجهشون جلب میشه به اون عیب 

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه نشون داده هرگز نباید سوالات این چنینی پرسید.چون کم کم باورشون میشه ما یک عیب و ایرادی داریم و خودمون هم خبر داریم و اونا باید کشفش کنند.

نپرسید آقا جان. چه کاریه

2728

من اوایل عروسیم خیلی لاغر بودم با جاریم که چاقه داشتیم حرف میزدیم گفتم شوهرم میگه یکم چاق شی بهتر میشی 

جاریم گفت اصلا گوش نکن 

می گفت منم لاغر بودم شوهرم گفت چاق بشو می گفت اینقدر خوردم خوابیدم چاق شدم حالا میگه کاش مثل اولا لاغر بودی😐😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
هیچ وقت نیاید پیش شوهر از خودت ایراد بگیری اینکه شما ازش پرسیدی ایرادتو که واقعآ اشتباهه

وای من حساسم به گودی چشمم 

شوهرم قاطی میکنه میگه چرااا اعتماد بنفس نداری این ایرادا چیه رو خودت میزاری😂😂😂

2740

خب منم ی ریا کنم سایز کمرم 48 هست... تکلیف چیست خواهرااا؟ 😑😑

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
حلقه ژله ای بخرم؟ من یکی دارم خیلی درد میگیره ژله ای هم درد میگیره وقتی بزنیم؟؟

ژله ای دارم‌اولش کبود میشی ها شدید بعدش کبودیا ک‌خوب شد بزن دیگ دردت نمیا 

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
تو که ظرفیت شنیدنش را نداری واسه چی می پرسی ازش آخه؟!🤔

ناراحت نشدم فقط دارم فک میکنم یه چیزی گفت ک شاید یک هفته تمام فک میکردم ب اون نمیرسیدم عکس انداممو بزارم ببینین؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

والا مردها هم تام کروز یا بهرام رادان نیستن که 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
همیشه م اونی ک مد نظرشونه اصلا تو ذهن ما نیست چون من اصلااااا چاق نیستم  قدو وزنم متناسبه

عزیژم تقصیر خودته تنت میخاره .تابه مردا نگی اوناهم دقت نمیکنن

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2706