2410
2553
عنوان

بهم گفت کمرتو باریک کن🤔

3519 بازدید | 189 پست

این شوهرام یه چیزیشون میشه ها

امروز به نامزدم(عقدیم)گفتم میخوای چ تغییری بدم تو خودم اول گفت هیچی تو فوق العاده ای و ازین حرفا بعدگفت اتفاقا میخواستم بهت بگم توروخدا همینجوری بمون بعدا تغییر نکنی ب خودت نرسی و اینا 

بعدمن دارم میرم باشگاه چندوقته توقعم این بود بگه طرز پوششتو عوض کن اخه بنظر خودم اونجور ک باید نیستم همه میگن خوشتیپی و اینا ولی خب بهر حال ادمیزاده دوسداره به روز باشه همیشه حس میکنم عقبم از مدو اینا خلاصه از من اصرار از اون انکار اخرش گفت فقط دوسدارم کمرتو باریک کنی حالا چاقم نیستم نمیدونم جریان چی بود ولی حس میکنم اقایون در هرررحال لاغر دوسدارن 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اصراری داری ازش میپرسی اونم میگرده دنبال ایراد. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2720
2714

من لاغرم کمرمم باریکه 

نامزدم راضیه 

اطرافیان میگن نه چاق شو 

مردم خل و چلن 

ببین شوهرت چی میخاد 

رو خودت عیب نزار 

اگه عیبی داری بنظر خودت به شوهرت نگو مردا زیاد دقیق نمیشن تو چیزایی ک ما حساسیم روش

هیچوقت دنبال تایید شوهر نباشید.. اول خودت دوم خودت سوم خودت چهارم شوهرت... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2706