2733
2734
عنوان

مشکل ژنتیکی جنین

2902 بازدید | 24 پست

سلام خانمای گل

میشه یه کم منو آروم کنید😔

من ۹ماه پیش باردار شدم ناخاسته هفته ی ششم جنین رشدش متوقف شد سقط شد ۷ماه بعدش بازم باردار شدم بازم همین اتفاق افتاد حالا بمن گفتن ازمایش کوروموزوم بدیم با شوهرم کسی بوده اینجوری باشه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من یه معلم داشتم که اینطوری بود. نمیدونم چی شد و چکار کرد ولی به خواست خدا الان دو یا سه تا بچه دسته گل داره. توکلت بخدا باشه. یه مدت باردار نشو و قبل بارداری چکاپ های کامل بده.شاید رحمت ضعیفه و شاید چیزهای دیگه. ولی هر کدوم هم که باشه ناامید نشو. ان شاءالله چیزی نیست

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2728

زن عموی من بارداری خوبی داشت هر دفعه ،ولی متاسفانه هردو بچش به دنیا میومدن ،بعد دو،سه روز میمردن

مشکل ژنتیکی بود ،ولی خداروشکر سومی سالم و سلامته...البته کل دوران بارداریش آمپول میزد و تحته نظره دکتر بود

اخه اگه مشکل کوروموزومی باشه چیکار کنم درمانش چیه اگه بچه کوروموزومی باشه چی😔😔😔😔

حالا که هنوز چیزی نشده از الان ماتم گرفتی دعا کن چیزی نباشه بعدم همیشه از خدا بخواه اگر صلاح و بچه سالمه بهت بچه بده خدا خودش بهتر میدونه کی و چطور بچه بده

2738
زن عموی من بارداری خوبی داشت هر دفعه ،ولی متاسفانه هردو بچش به دنیا میومدن ،بعد دو،سه روز میمردن مش ...

یا خدا😔😔😔😔بمیرم واسه دل اون خانم اتشالله خدا هوای منم داره ممنونم ازت عشقم

من میشناسم کسیو که دوبار تو ماه هشتم بچش سقط شد میدونین چقدر سخته دفعه سوم تونست بچه دار شه 

وااااای خدایا من ک شش هفته بودم نابود شدم چه برسه ۸ماه مرسی ازت گلم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2706