2733
2734
عنوان

تبریزیا سوال دارم درباره رسمورسوم های ازدواج تون

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب جهیزیه هیچ دیگه رسم روسوم چی دارن چای دورنگ دیگه چی یا توقهوه نمک میریزن

نه اصلا😕این رسما چیه ...فقط یه رسمیم هس رفتین خواستگاری ورفتین باعروس خانوم حرفاتونو زدین وبه توافق رسیدین وجوابتون مثبت بود موقع رفتن یه کادو براش بزارین...اینو نمیدونم برا همه هس یا نه ولی تو فامیل ماکه رسمه

2728
خب اگه رسمشون باشه که انجام میدن مشکلش چیه...حالا شما از همه چی فقط فکر چای دورنگی..

والا من همشو پرسیدم فقط همه میگن جهیزیه

آخ چای چطوری دورنگ میش جالب

کلا از سیستم کلی شون ميخواستم بدونم

اره بخدا فکر کن سبزی خرد کن اینا هم گرفته بود همراه با کلی طلا

😭😭😭😭حسودیم شد حالا پدشوهرم برا من چن تا تیکه طلا گرفته زیادم نیس هی منت اونو میزنه😑😑😑نمیخواستی نمیگرفتی خوب مگه مجبورت کرده بودم مرد حسابی😠😠😠تازه پول نصفشم شوهرم داده بود

2738
😭😭😭😭حسودیم شد حالا پدشوهرم برا من چن تا تیکه طلا گرفته زیادم نیس هی منت اونو میزنه😑😑😑نمیخواست ...

من از تو خوش شانس ترم برای منم نگرفتن شوهرم هم پول نداشت نقره گرفتم 

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
خوب من عاشقشم حتما کادو میدم ولی چی مثلا

انشالله به سلامتی ....چون هنوز قطعی نیس جواب خانواده عروس البته تو سنتی 😁براهمین طلا وچیز گرون نمیدن معمولا یه روسری خوشگل یا پارچه چادری ولباس مجلسی وازاین جور چیزا کادو میکنن میزارن

من از تو خوش شانس ترم برای منم نگرفتن شوهرم هم پول نداشت نقره گرفتم 

الهی...باور میکنی من از خدامه که کاش نمیگرفتن منتی هم سرم نبود بهخدا بابام این همه جهیزیه دادهمه چیزمم عالی گرفت که من سرشکسته نشم یه بارم نگف من به دخترم فلان جهیزیه رو دادم ولی این سر یکی دوتا تیکه طلا چه حرفا کا نزد😡😡

انشالله به سلامتی ....چون هنوز قطعی نیس جواب خانواده عروس البته تو سنتی 😁براهمین طلا وچیز گرون نمید ...

احساسم  میگه دوست داره ورفتارش میگه بله ولی زبونش میگه نه

کل کاراش ورفتارش نگاه کردنش همه اینا بو عشق میده ولی زبونی میگه نه

2706