2733
2739
عنوان

موم عربی درد داره؟

3710 بازدید | 39 پست

بچه ها موم عربی درد داره ؟ مثل اپلاسیون با موم گرمه یا نه؟

من اصلا طاقت درد اپلاسیون با موم عسلی ندارم از بقیه روشام خسته شدم اون نتیجه ای ک میخوام رو نمیده ...

شما تجربه استفاده از موم عربی دارید؟ درد داره؟

فک کنم درد داشته باشه آخه تو کیلیپاش دیدم هی میچرخوننش رو موها ، خب موها کشیده میشه دیگه 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم لایک کنید بیام بخونم مرسی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738

من تا حالا استفاده نکردم. ولی خب درد داره حتما.

پماد زایلا پی بخر بی حس کننده هست درد نمیگیره موقع موم انداختن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

زن برادرم استفاده کرده بود می گفت دردش خیلی از موم گرم کمتره و کاراییش هم مثل اونه

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
شما تجربه کردید؟؟؟ من فکر میکردم درد نداره زده بدون درد ک😭😭

خواهشاً اگه استفاده کردی درد نداشت به منم بگو.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
شما تجربه کردید؟؟؟ من فکر میکردم درد نداره زده بدون درد ک😭😭

من داشتم ولى بلد نبودم درست بندازم 

اخه بدون درد كه نميشه ولى از موم معمولى شايد كمتره

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
2706