2737
2734

امشب خونه پدرشوهرم اینا بودم بعد الان مهمونا رفتن داشتیم ظرفارو میشستم منم دستام کفی بود تو فاق و خلاصه تو ظرف کثیف و کفی بود خواستم لیوانارو بردارم یه لیوان کنار لیوانا بود فک کردم کثیفه به این سبک که انگشت میمدازی تو لیوانا چهارتا برمیداری بعد دیدم اهه گرمه 😑دستمو‌تند در آوردم گفتم این لیوانم بریزم گفت مادرشوهرم نه این لیوان شربت پدرشوهرته 😁اقا عذاب وژدان دارم رومم نمیشد بگم دستم کثیف بود کل کفا رفته تو لیوان پدرشوهرم میخواد بخورش😩بنظرتون مزه ی کف رو حس میکنه 🙁خوب نمیتونستم کاری کنم وگرنه میریختمش پدرشوهرمم زود عصبانی میشه بخاطر همین دور نریختم جرعت نکردم😑

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

سالمه الان پدرشوهرت😶😶😶😶

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2728

خسته نباشی دلاورررر😂😂😂😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

😂😂✋

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

اشکال نداره معده ش شست و شو داده میشه😂

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2738

چ شبـــــــــــــی شود 

امـــــــــــــــشب

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706