2733
2734

طبقه بالای خونه پدرشوهر خیلی عالی و بزرگه تازه ساختن 

خیلی خیلی هم قشنگه

بعد ی خونه دیگه هم دارن ک 50متریه تمیز هم نیست همینجور گذاشتن کنار

من گفتم ب همسرم بریم تو خونه 50متری 

اشتباه کردم؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید نمی‌توانستید با خانواده همسر کنار بیایید

شاید آرامش شما توی اون خونه نه چندان تمیز 50 متری خیلی بیشتر از اون خونه بزرگ و شیک باشه

پس کار درستی کردید 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2731

به نظر من کار درستی کردی

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
نه کار درستی کردی ببخشیدا ولی خرت نکنن بری بالاشون

ن مشکلی ندارم باهاشون اخلاقاشو خیلی خوبه ولی دوست دارم دور باشم

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2738

نه عزیزم اصلا کار اشتباهی نکردی

من دوتا جاری دارم دوتاشونم تو ی ساختمان با مادرشوهرم هستن

خونه های بزرگ و شیک

اما من ی خونه ۹۰متری داشتن گفتم من میرم اونجا

از این انبوه سازی هاست اما مستحکمه

جاریم بهم میگفت کاش ماهم دور بودیم حتی اکه خونه مون کوچیک بود

با این که خانواده همسر من واقعااااااا خوبن و اصلا کاری بهشون ندارن

کار خوبی میکنی اخه وقتی خونه به این خوبی دارن هی تحریکت میکنن بیا بالا اونجا به درد نمیخوره یا خود شوهرت که اونجا کوچیکه اینجا بزرگه شیکه هر چه قدرم خوب باشن دوری و دوستی دچار مشکل میشی بری بالاشون

الان مشکل نداری وقتی رفتی اون بالا مشکلات تازه شروع میشه خانوم

1سال کامل بودم تو خونشون راستش البته جهیزیه نبرده بودم

هیچی مثل استقلال  از خانواده (خصوصا خانواده شوهر) تمیز و شیک و دل باز نیست  

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

اول کاری عزیزم هنوز مونده شاخ و شونه هاشون که برات بکشن،عین این جمله توروبارهاوبارهاب اطرافیانم گفته بودم اماچنان زجرایی بعدش کشیدم ازدستشون تادم دادگاه بردنم

کار خوبی کردی فقط به شوهرت بگو اگه میتونه یه دستی روش بکشه

اره شاید رنگ راستش زیاد مهم نیست واسم

فقط تلویزیونمون زیادی بزرگه ب خونه نمیخوره

2706