2733
2739

ولی ادم با فکرش اذیت میشه

من همسرم خواستگاری کسی نرفته

ولی یه دخترخاله داشته ک دختره عاشق شوهرم بوده و هی بهش زنگ میزده. شوهرم دکش میکرده با اینکه شوهرم ازش بدش میومده بازم دختره رو میبینم کفری میشم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختری که قبلا همسر من میخواسته مثل عروسکه ،،،واقعا خاصه،،،،پس چرا من خنگ حساس نیستم

اعتماد به نفست خوبه بعدشم خودتو دوست داری بعدشم ارزش میدی به خودت بعدشم آفرین

2738

والله دختری که قبلا شوهرم باهاش در ارتباط بوده دختر عمه اش میشه و خیلی خیلی خیلی زیباتر  و پولدارتر و جذاب تر از منه. البته  خیلی پشت سرم‌حرف بیخود زده و به خونم تشنه است  اما هیچ وقت به چشمم‌نیومده و اینکه شوهرم‌منو دوس داره برام کافیه

تو هم به این خانم فکر نکن همین

عکسش هم پاک کن خدارو خوش نمیاد

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
عزیزم مهم الانه که مال هم شدین دیگه گذشته چه اهمیتی داره

خیلی اهمیت داره😭 من مث شما فک میکردم بخدا تا وقتی که همین یه هفته پیش متوجه شدم شوهرم با دوس دختر دوران مجردیش دوس شده ینی دنیا رو سرم خراب شد😭😭😭😭😭 متاسفانه مردا یادشون نمیره دوس دخترلشونو و قیافه هاشونو 

منم افسردگی گرفتم همش دختره رو با خودم مقایسه میکنم خیییییلی سخته

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
دختری که قبلا همسر من میخواسته مثل عروسکه ،،،واقعا خاصه،،،،پس چرا من خنگ حساس نیستم

تو خنگ‌نیستی عزیزم تو فقط از لحاظ روحی سالمی 

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2706